Volební bizzár No. 1

aneb "the winner is" .....


...... Miloslav Rozner, poslanec za SPD. Jeden by řekl, že čtvrt století po revoluci už do toho Parlamentu polezou nebo se budou snažit tam prolézt lidi, co jsou schopni dát dohromady souvislou větu a sem tam i něco vědí, případě na to mají názor. Miloslav Rozner mé představy úplně rozbil. Jeho větu: "Určitě možná s vámi tak úplně nesouhlasím" bych doporučila k rozboru v hodinách českého jazyka, studentíci by se pořádně zapotili. Co tím Míla chtěl říct, těžko říct :-). 

Další Mílovy perly si můžete dát tady, třeba alespoň něco pochopíte, já to nějak nedávám.

Osobně nemám nikdy problém s tím, co kdo dělá, dělal. I skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále, ale aby se expertem na kulturu s možnou kandidaturou na ministra kultury této země stal někdo, kdo se vyjadřuje tak, že fakt nevíte, jestli se pomátl, utekl pod vlivem utišujících léků z psychiatrické léčebny, případně si z nás všech jednoduše dělá pr*el, to už je na mě silná káva. 

A navíc se dost děsím, že Míla pravil, že kultura u nás upadá. A věřte, že Míla ví, vo čom plácá, protože poté, co to zabalil coby obsluha benzínové stanice, se stal promotérem kapely Argema ... Bude tohle ten ráj? 

PS: Jestli je mezi poslanci za SPD více takových odborníků, bude to ještě pěkná taškařice. 

Komentáře

  1. Uáá, to jsem snad ani nechtěla vědět :-(

    OdpovědětVymazat
  2. Moje oblíbená je, že " nechce do ničeho zabrušovat, protože by z toho pak musel vybrušovat...". Prostě nebroušený diamant :D

    OdpovědětVymazat
  3. Jindřiško, zabrušovat začal, když už byl blog na světě, nicméně tohle bude nekonečná studnice :D

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu