O jednom fleku na triku a dni, který jsem nakonec přežila

... a nakonec si i užila


Nějakou dobu jsem tu nebyla. No jo, den má 24 hodin, práce hodně, tak svůj čas teď věnuji jiným kratochvílím. Kdo mě sleduje, ví :-). 

Ovšem asi před týdnem jsem v pracovním záchvatu, kdy jsem potřebovala dokončit myšlenku, tomu dítěti slíbila výlet na jakési "jůtůbery" do OC Eden. Znáte to? Ano, jasně, půjdeme ..... dopíšu e-mail a přemýšlím, co jsem slíbila. Dítě moc dobře vědělo, co jsem slíbila. A už včera večer věnovala přípravám náležitý čas a energii, jako nalakované nehty, umyté vlasy (jako, myje si je normálně dvakrát týdně, tak tentokrát si dala ještě třetí kolo), důkladný výběr outfitu. Včera jsem ještě přemýšlela, která choroba bude nejvhodnější k tomu, aby mě ráno skolila, ale když jsem ji viděla, bylo mi jasné, že budu muset vyrazit. 

V první chvíli jsem teda myslela, že tohle nemůžu přežít bez úhony. Ale naštěstí se v těsné blízkosti šílenství zvaného JJ Tour nacházela příjemná kavárna s teráskou, kde jsem bleskově seděla vybavená dvojkou červeného, popelníkem a nastavovala jsem tvář slunci. Dítě se mohlo tlačit v davu pro selfíčko jak chtělo. 

Suma sumárum jsme po třech hodinách opouštěly OC Eden. Já úplně vyřízená, protože pak to slunce zalezlo a já se vrátila do toho šílenství dvanáctiletých holčiček, dítě v sedmém nebi, bo bylo vybaveno dvěma časáky, na které si vyklepala prasátko, co není prasátko, ale plechová pokladnička s kočičkou, a dvěma selfíčky s někým, o kom jsem v životě neslyšela, ale pochopila jsem, že pro její věkovou kategorii je toto totéž, jako bych se já sešla s Dalajlámou. 

Když si to ale tak beru zpětně ... já šílela u holek z naší školy, omdlívala, když na pódium vyskotačil Standa Hložků s Péťou Kotvaldů, obhlížela Brávíčko, když už se konečně dalo sehnat ... tak tohle je totéž, jen ty lidi a ty časáky se trochu obměnily. Ona otázka: Můj kluk mi dal pusu, můžu být těhotná? už v dnešní době fakt zní dost úsměvně i z úst dvanáctiletého dítěte :-). 

Takže svět je vlastně v pořádku. 

A proč jsem si to užila? Protože jsme si daly výborné indické kari (co ho teda mám část na bílém tričku, jsem prase a ještě jsem se pocintala), to dítě vypadalo fakt spokojeně a já díky tomu časáku zjistila, že existuje jakási vychytaná apka do mobilu, co majiteli po nastavený čas nedovolí na mobilu cokoli páchat, protože teď je čas určený ke studiu nebo úklidu. Díky, jůtůbeři :-). Poslala bych vám telegram, ale pošta prej už tuhle službu zrušila. 

Komentáře

  1. Díky za článek, asi mě to brzy také čeká, věřím, že můj malý/velký bude též v sedmém nebi. PS: Díky za tip, jdu hledat, vlastně teď se říká gůglovat, tu apku :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu