Vole, advent

Už?


Jako jsem včera zjistila, že advent se na nás řítí už tento víkend. Aha!!! 

 • věnce mám stále u výrobkyně v Mělníku. Bezva!!! Do soboty se tam musím nějak dostat
 • blíží se vánoce, takže nám musela kleknout pračka. Kdy jindy? Tak zase by se blížily dovolené nebo narozeniny nebo něco jiného, tedy by se nám nákup nové vlastně nehodil nikdy. 
 • prej přijdu do nebe, psal mi jeden člověk na FB. Nechci do nebe, chci se vyspat. Když jsem měla možnost se celou neděli válet, vylezlo slunce a zahrada vysloveně volala po úklidu. Když musím lítat jak čarodějka na koštěti, jsou venku mlhy a hnus, že by psa nevyhnal. 
 • azyl pro králíka ukázal se být asi "nafurt". Prostě tu mám králíka, kterýho jsem nechtěla, ale bo jsem outlocitná, tak jsem se ho ujala jakože "načas". Tak nic, no. 
 • už tu zase sežrali ty mandarinky .........


Krásný den :-) 

Komentáře

 1. :)) jojo
  Pračka drží, tak je v záruce, to je záruka ze poběží, ale displej centrálního vysavače se už několik měsíců mračí a nevíme proc. Filtr vyčištěn, vyklepan. Výkon stabilní. Nechce se nám platit několik tisíc (bydlíme v Horní Dolní, takže servisní firma desítky kilometrů od nás) za "je to dobrý, asi se jen zbláznila elektronika". Tak jen tak pro případ jsem dotáhla z kanceláře klasický vysavač.
  Věnec - jako každý rok furt doufám, že si ho udělám. Všechny tři,na stul,na dveřei na branku. A nejspíš to dopadne remízou - dveře a branku jo,at musí všechny navstevy spolknout slinu a zdvorilostne chválit rozcepyrene cosi :)) a na stul koupím na trzisti jeden krásny a předražený..
  Adresa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednoho táááááááák potěší, když zjistí, že v tom není sám. :D I.

   Vymazat
 2. Jasný, cizí neštěstí atd. :))
  ...není to krása, když nám zbývá energie a prostor i na takové starosti? :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu