Senátní volby máme za sebou,

Alpy nebudou


Já jsem se teda dost těšila, že se budeme mít konečně všichni fakt dobře, žádné multikulti nebude, život by byl jednodušší, konečně by se vědělo, kdo může za naše pos**ný životy a budeme mít Alpy. Rozhodně nás paní Hrindová ochrání od všeho zlého. Nestalo se. Prý proto, že paní Hrindová neměla dostatek peněz na svoji volební kampaň a ti důchodci, co o nich tak dojemně psala na své fb stránce a kteří se hotovili si zarámovat její letáček, na její vítězství asi nestačili. 

A tak jsem si dala tu práci. No, trvalo mi to asi pět minut. 

Podle statistického úřadu připadá na každý senátní obvod 103.102 voličů (odchylka 15%). Při volební účasti 35,22% ve volebním obvodu, kde paní Hrindová kandidovala, to bylo cca 890 lidí, co ji volilo. S odchylkou si jistě za pomoci kalkulačky poradíte :-). 

Ono těch 890 lidí je méně než polovina obyvatel obce, kde bydlím. 

Paní Hrindová, neklesejte na mysli. Jarmarky jsou fajn věc a třeba se konečně najde někdo, kdo Vám s tou předvolební agitací pomůže. Víte, mě dneska dost zarazilo, že jste na tu agitku zůstala sama. My, lidi z těch hnusných neziskovek, multikulti havloidi máme tu zkušenost, že když potřebujeme pomoc, tak se vždycky najde dost lidí, kteří přijdou a zcela nezištně pomůžou. Čím ono to asi bude .....  

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu