Bacha!!!

Nedávejte dítě na hokej


No, jako ne všichni. Hlavně teda vy ženy, co třeba vychováváte dítě samy nebo s babičkou nebo s partnerkou. Jak tam nejni chlap, dítě na hokej prostě nepatří. Vono jde jaksi vo to, že nemůžete do tej hokejovej šatny. 

Jako, teda můj kámoš hokej hraje. No, hraje. Onehdá jsme se na něj byly s jeho ženou podívat. Vyzbrojily jsme se dekou, láhví vína a dvěma kelímky a jely jsme. Byla to nuda. Vono ty neprofíci teda ... no, zkrátka a dobře jsou pomalí, puk jim lítá sem a tam, skorem se nikam netrefěj a celou tu dobu jen tak se ploužili po ledě ze strany na stranu, to takovej mistrák, to je potom jiný kafčo. No, jak teda zkouší hrát ten hokej, tak říkal, že nic nesmrdí tak, jako hokejová šatna. Já teda nevím jak smrdí hokejová šatna, ale jeho hokejovou výstroj jsem měla tu čest cítit a nevím, jestli bych si tendlencten zážitek tak nějak radši neodpustila. Pušinec to byl teda nevídanej. A když si představuju, že těch vycpávek a dalších vehementů je tam jakože víc, do toho se tam všici zujou, musí to bejt teda fakt na padnutí, a to vydržím kdejaký hovno. Fakt!!!

No, zkrátka a dobře taková hokejová šatna nejni nic pro nějakou takovou krasotinku, jakou matinky většinou bejvaj. A když se k tomu ještě přidá, že by ta krasotinka mohla bejt nějaká nevlastní mamina, jakože registrovaná kámoška maminy, tak to je malér na světě. Vleze do tej šatny, natáhne, čuchne a natáhne se, jak dlouhá, tak široká. No, a co s ní teď. Žádná mamina to nejni, je to nějaká cizí tetka, co tam nemá co pohledávat, eště by mohla ty klučíky fixírovat a bůh ví, co by na nich mohla vidět, páč jako registrovaná se sice spíš poohlíží po ženskejch, ale stejnak, jeden nikdá neví, co z těhlenctěch lidí nakonec vyleze. Teď jako - kdo jí dá to dejchání z huby do huby, aby jí voživil. No, nikdo, co? Páč jí tam nikdo nezval a nikdo se k ní nemá a nezná. Vona vlastně k nikomu nepatří. Howgh. 

Takže, aby bylo jasno, nám do hokejovejch šaten nepolezou žádný lesby, nám tam polezou jen pořádný chlapi. A když myslím pořádný, tak myslím pořádný, hlavně žádný buzeranti. Kapišto? 

Hokejové klubíky by teda měly všechny rodiče podrobit sexuologickému testu na určení pohlavních preferencí ... následovat by je mohly fotbalové kluby, basketové kluby, volejbalové kluby, tenisové kluby ..... atakdáááááááááléééééééééééé .... Nebo to udělat tak, že rodiče do šaten prostě nelezou, protože tam zkrátka a dobře nemaj co pohledávat. Tak, jak to většinou totiž je. A je úplně buřt, jestli dítě doprovází mamina, náhradní mamina, registrovaná mamina, taťka, registrovanej taťka, otčím nebo třeba babi s dědou. Čeká se venku. :-)

Zdroj zde

Komentáře

  1. Vaše starosti bych chtěla (tedy nechtěla) mít!

    OdpovědětVymazat
  2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší šance na výhru

    Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu