Až bude po volbách,

budem se mít výborně ....
... ale musí teda vyhrát paní Hrindová


Paní Hrindová nás ochrání od všeho zlého. "Všeho zlého" je multikulti. 

Takže až nebudeme mít to "multikulti", tak se připravte na následující. 

- Byli jste někdy v mekáči? Zapomeňte, to není naše kultura, takže nebude. Dáme si vepřo-knedlo-zelo a howgh. Pro gurmety bude připravena tláča a utopenci. 

- Jedli jste brambory? Zapomeňte!!! To je importovaný materiál!!! Pozor, že zdomácněl: Víte, že brambory jsou vlastně jedovatý? Ne? Něco si o tom nastudujte :-)

- Nakupujete oblečení běžně v obchodech v obchodních centrech, na e-schopech a tak? Sakra!!! Jako, koukejte, jestli nepodporujete nějaké divné "háémko" multikulti hnus s nějakejma divnejma dětma nebo třeba levíííííííse, toho hnusnýho imperialistu. Jako, nahoďte tesilky a jukněte, kde sehnat český tríčo. To jako bude teda problém, ale třeba se toho někdo chytí. 

- Boty ... no, do čeho my se obujeme, když nám Baťa zdrhnul? Myslím, že sandále z pneumatik budou fajn. Inspiraci možno čerpat v Africe. A na kaučuk já furt čumím z toho kopce, takže ten jako jede. 

- Mandarinky? Zapomeňte a dejte si jabko. Taky dobrý. Ananas? Co to je? Kokos? To je hlava? ....

- Rádi čokoládu? Připravte se na slazený ztužený tuk, kakaové boby se u nás blbě pěstují. Že nevíte, co čem mluvím? Asi jste celý život jedli jen Barilu :D

- Kupujete dětem Nutellu? Shánějte bony nebo mějte fajn pocit ze záchrany deštných pralesů. 

No ... mohla bych pokračovat do rána. Jen bych chtěla, aby si všichni multikulti odpírači uvědomili, že multikulti jsou hambáče, Nutella, levisky, boty, trička, banány, mandarinky, .... a prostě tak :-)¨. A dneska máte větší šanci si je pořídit, ... jo, máte!!! A prosím, nechtějte po mně, abych porovnávala ceny kdysi dávno a dnes .. prohráli byste. Díky

PS: Až vyhraje paní Hrindová, budeme tu mít Švýcarsko. Těšíte se, až budete v Alpách za hoďku? 

Komentáře

 1. Článek o ničem... nebo spíš o tom, že si pisatelka plete kulturu s byznysem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jeden detail, k tomu byznysu .... až vystoupíme z té ee EU, tak se naše výrobky stanou díky clu ještě konkurenceschopnějšími :-). Těším se :-)

   Vymazat
 2. Svoboda a bezpečí, jaké tu máme dnes, se výši žádného cla nevyrovná.

  OdpovědětVymazat
 3. To by mne taky zajímalo. Zcela bez ironie. Rozumim protestum proti nesmyslným pravidlum a rozumím tomu, že si lide představují, že vystupem z EU se vse usnadní, zjednodusi. Nesouhlasím,takto krasne jednoduché by to vůbec nebylo, spíš velmi naopak-co jde ted šlo by dal, ale podstatne draz a i sloziteji. Zbavili bychom se pravidel člena EU a platily by pro nás omezení pro nečleny. Plus další návaznosti, ktere neumím ani odhadnout. Ale přesto naprosto rozumím námitkám.
  Ovšem souvislost výstupu z EU se svobodou a bezpečím mi není zrejma. Předpokládám, že jde o imigranty. To, že clenove EU budou dodržovat nejake kvoty a my ne, nám prece soucasnou svobodu a bezpečnost nezachová. Opuštěním EU kolem nás nevyroste vysoka zelezna zed, ktera vpusti jen toho kdo se nám bude líbit a přes kterou dál bude probíhat čilý obchod. Ani to, kdyby se EU rozpadla uplne, tak nezajistí, že o současnou svobodu a bezpečnost nepřijdeme, pokud o ně přijde Evropa. Ať už zvnějšku nebo zevnitř...
  adresa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že každý má právo na své výhrady, i já mám vůči EU své výhrady, přesto si stále myslím, že je to to nejlepší, co nás potkalo. Ano, mnohdy i já kroutím hlavou, ale stále si budu stát za tím, že výhody, které nám z členství plynou, dalece převýší trapné směrnice na zakřivení banánů a okurek.

   Onu svobodu a bezpečí, které nyní máme, máme právě i díky tomu, že jsme ve společenství států, které ctí lidská práva a svobody, kde platí zákony na ochranu lidí, zvířat, majetku. Jsme členy NATO, které v případě jakéhokoli napadení, je povinno nám pomoci atd.

   Demokracie s sebou nese mnoho problémů a potíží, ale pořád je to to nejlepší, co lidstvo vymyslelo. A jestli si někdo myslí, že se tady uzavřeme a budeme si kopat na svém písečku a nikoho nebudeme potřebovat, je krátkozraké. Blog byl nadsázkou, což někteří zjevně nepochopili. Mělo z něj vyplynout, že náš stát (a v podstatě málokterý stát) má dnes na to, aby stál sám osamocen a nikoho nepotřeboval. Nebo si to všichni ti vystupovači a odmítači představují tak, že nám ty benefity zůstanou, ale nebudeme mít žádné povinnosti?

   Vymazat
 4. Souhlasím.
  adresa

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu