Však my si ty problémy zvládáme dělat sami

aneb u mešity se střílelo


V Karlových Varech se střílelo poblíž mešity. Strach nás polechtal za krkem. Už je to tady, už jsou tady, už tu útočí. Ono se to teda nakonec vyjevilo tak nějak úplně jinak. Jinými slovy, k žádnému teroristickému útoku nedošlo, neútočil žádný islamista, ale prostě si tam vyřídili účty dva Češi, jeden skončil ve špitále, má díru v noze. Jenže ono to bylo krom muslimského kulturního centra taky kousek k židovské obci, vietnamské, italské, české restauraci, před americkým bistrem, takže tak nějak v multikulti prostředí. Vtipné je, že v tom multikulti prostředí se nám nepohodli dva Češi. 

A abyste jako všichni věděli, tak já kdysi dávno stála nejen na Světovém obchodním centru, které již dnes bohužel není, ale já totiž byla i kousíček od místa, kde se odehrála ona událost, kdy se střílelo kousek od mešity ve Varech (zdravím tu, co tam byla se mnou). Takže bacha!!! Kam já se hnu, kámen na kameni nezůstane. 

PS: Je mi úplně jedno, jestli můj blog někdo čte nebo nečte, navíc je mi úplně jedno, jestli ho někdo komentuje nebo ne. Můj blog je můj blog a jen já vím, k čemu mi slouží :-). Zpovídat se nebudu. Vím, je to neuctivé. Ale tak komolit jinému jméno, schovávat se za pravidla českého pravopisu a současně je neznat .... :D 

Komentáře

 1. Není to neuctive. Váš blog, vaše právo, vaše volba.
  Vzhledem k tomu, že je vám to jedno ;) a tohle se trochu vztahuje k předchozímu článku, mužu ho zde okomentovat. V té věci souhlasím s pohledem autorky blogu "paní rtěnka".
  Adresa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano. Nemusime mit stejny nazor. Ale mnohdy nejde o obsah, ale o formu. A taky o to, ze si musím priznat, ze ne vsichni to maji jako ja

   Vymazat
  2. Naprostá pravda, tesat do kamene. Opravdu nezáleží pouze na obsahu, ale velmi i na té formě.

   Problém je v tom, že zatímco Paní rtěnka zvládá obojí bez potíží (a fakt to neznamená, že s ní musím nutně ve všem souhlasit), tak to co předvádí paní Ivana je pouhá parodie na diskuzi. Chytání za slovo, prázdné výkřiky (je mi zle...), urážení se, demonstrativní odchody, žádné argumenty a urputná snaha druhou stranu urazit a ztrapnit. Naštěstí (pro paní Ivanu bohužel) jí to vůbec nevychází :).
   Ale komedie je to teda výborná :).

   Vymazat
  3. Jak myslite ;). A jo, jsem rada, ze se bavite. Jiste vas pobavilo i to, ze jsem na onom blogu byla pred casem nazvána kravou :D.

   Vymazat
 2. Ráda bych upozornila, že nejen na onom blogu jste milá Ivano za kravku. Těch webů a skupin, které si vaší inteligence již všimly je víc :-( Gratuluji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuji. Vim, ze si vsimlo vic skupin. A tam, kde si vsimli, je mi velkou cti za kravu byt ;).

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu