Košér, halal a marťani

aneb ono je to vlastně úplně jednoPaní Eva Hrindová, vlastně Ing. Eva Hrindová, mne nepřestává fascinovat :-). Ona je ta dáma fakt studnice. Hlásá svobodu slova, ale jaksi jen pro někoho. Hlásá svobodu rozhodování, ale opět jen pro někoho. Halal vadí, košér, postavený na podobných principech, je asi tak nějak buřt. Prostě je to naše naštvaná matka Hrindová, teda Naštvaná matka Ing. Eva Hrindová. 

Nejdřív byla v ODS, potom v BPI, dneska je někde, já už se nějak ztrácím v tom, kde vlastně. Faktem ale zůstává to, co tvrdím už delší dobu. Ono je jedno, jak se Ing Eva Hrindová, marketingová odbornice, dohrabe do Senátu, hlavně aby tam byla. Uprchlíci, muslimové, neziskovky (co počneme s Klokánky?) matky, co se rozhodly nemít děti, poslouží vlastně kdokoli. A tak já tímto paní Ing. Evě Hrindové z celého srdce přeju, aby se do toho Senátu dostala (i když nevím, za koho vlastně bude kandidovat, ale to je vlastně jedno), protože to je jediná šance, jak se znemožní úplně. 

Jinak tedy opravdu krom paní Ing. Evy Hrindové miluju i její příznivce .... málokde se totiž vidí tolik zaslepenosti a opičí lásky jako na profilech paní Ing. Evy Hrindové - kandidátky do Senátu. Jo, když někdo dovolí, aby se díky jeho hlouposti někdo šplhal někam, kam by se vlastně nikdy nedostal, protože mu chybí píle, zkušenosti a znalosti .... jo, jednou můžou říkat: To já ji znám!!! A bude ona ještě znát vás? :D :D :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu