Vážení a milí kolegové blogeři,

už je mi z vás mdlo ....


Ano, uchýlila jsem se tam, kam jsem se nikdy uchýlit nechtěla, ale už do toho fakt jdu takhle. 

Dnes se kdekdo vyjadřuje k uprchlíkům a přitom si plete azylový a cizinecký zákon.
Dnes se k migrační krizi vyjadřuje každý, kdo umí číst a psát. 
Dnes se k tomu, jak vyřešit migrační krizi, vyjadřuje každý, kdo někdy potkal cizince, a je fakt jedno, jestli tím cizincem náhodou nebyl soused pocházející z malé podtatranské vsi .....

Prosím Vás, mlčte, víte prd, fakt o tom mnohdy nic nevíte, v očích odborníků jste trapní .... jestli opravdu trpíte nutkavou potřebou se k migrační krizi a uprchlíků vyjádřit, přečtěte si pro začátek alespoň zákon č. 325/1999. Sb. a zákon č. 326/1999 Sb. 


...... než to přečtete, budeme mít od Vašich blábolů na pár let klid ... Díky

Komentáře

 1. Bože, ty už jdi s těma uprchlíkama taky do prdele. Aby ses z nich náhodou neposrala!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taková hezká reakce. Přímo prvomájová. Nejspíš z vás hovoří vlastní zkušenost. To nic, kalhoty se vyperou. Ale co s hlavou, že..
   Adresa

   Vymazat
  2. Já bych snad i šla, ale když oni tu žádný nejsou :D

   A krásného zamilovaného prvního máje všem :-)

   I.

   Vymazat
  3. Proč máš tedy úchylku stále řešit uprchlíky, když tady žádní nejsou. A co jsi dělala v azylovém centru, když rady žádní nejsou. Tady si někdo nevidí do úst :-))

   Vymazat
  4. Asi by to chtelo si nejdriv zjistit fakt. Jeden pak neplaca kraviny ;). Ale jo, nejvic se vzdycky vyjadruji ti, co prd vi. Nebudu ti nic vysvetlovat, nerada hazim hrach na stenu ;)

   Vymazat
 2. Jasně, že všichni ví, že si nejchytřejší a všechno víš nejlíp, ostatní blogeři jsou tupci. Jak jinak. Je mi z tebe mdlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani ne :-), ale jsou prostě věci, kterým rozumím. Já vím, že to zjištění bolí, ale nic s tím bohužel neudělám :-)

   Vymazat
 3. Zajímal by mě Váš názor na křesťanské uprchlíky, kterým byla u nás nabídnuta pomoc a zázemí a oni stejně zdrhli, bez rozloučení, poděkování, tajně.... Děkuji. Radka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná to teď bude vyznívat alibisticky, ale třeba můj manžel ví, že jsem k tomuto projektu byla od samého počátku skeptická a moje skepse se bohužel naplnila. Nikoli kvůli projektu přesídlení jako takovému, protože to není první projekt onoho druhu u nás, spíš kvůli Generaci 21. Nemyslím, že sledovali nějaké nekalé úmysly, spíš tak úplně netušili, co čeho jdou. A já jsem celou dobu nechápala, proč tento projekt byl svěřen nevládní organizaci, která s tím neměla špetku zkušeností. V neposlední řadě jsem vnímala jako trochu zvláštní postavu pana Salmana Hasana. Věřím, že ti lidé do toho vstoupili celým srdcem a cítí teď jisté rozčarování. Jsem i toho názoru, že ti, kteří se bez rozloučení, poděkování a tajně odebrali jinam, zavřel cestu těm, kteří by tu rádi byli a toho poděkování bychom se od nich dočkali. Současně bych ale byla ráda, abychom azyl nevnímali jako institut typu "teď tě sem přivezeme, ty budeš dělat, co my řekneme a budeš nám za to vděčný". Dát někomu azyl znamená dát někomu svobodu, kterou my máme, chceme si ji hájit a je pro nás samozřejmá ve smyslu - sebrat se a jít kam chceme.

   Vymazat

Okomentovat