Předvolební sliby, kritika a lež

aneb jak jsem se smálaTak nám paní Eva Hrindová oznámila svoji kandidaturu do Senátu. Emotikona smile

Vážení přátelé - dnes oficiálně oznamují svou kandidaturu do Senátu. Kandiduji v senátním obvodu č. 61 - Olomouc.
Uvědomuju si, že Senát není zrovna oblíbený a že těžko člověk sám může něco v Senátu změnit. Nejsem naivní, abych vám tady vyprávěla, co všechno pro vás v Senátu udělám.


Kandiduju proto, abych získala větší váhu pro to, co říkám a dělám. Z pozice senátora budu více slyšet. Budu mít přístup k poslancům, k vládním úředníkům, k ministrům. Těžko se ke mně budou moci chovat jako k nějakému obtížnému hmyzu. Budu jim více vidět do karet a o všem vás budu informovat. Nedáme jim nic zadarmo!

A jako senátorka získám čas a prostor na to, abych mohla posouvat věci kupředu. Potřebujeme pracovat na vytváření základny pro naše hnutí, které je dnes nejsilnějším protirežimním hnutím. Potřebujeme prostor na to, abychom mohli připravovat kvalitní program a legislativu. Potřebujeme se pořádně připravit na parlamentní volby. A potřebujeme v Senátu brzdit častokrát zhůvěřilé legislativní návrhy současné vlády.


Dnes je to velký problém. Samozřejmě musím pracovat na své obživě a musím odvádět dobrou práci pro své klienty. Staňte se mými klienty vy - dejte mi hlas ve volbách a já budu pracovat rpo vás. Na plný úvazek. 


Pokud mě chcete v mém úsilí podpořit, napište mi do zprávy. Hledám redaktory, lidi, co umí dělat videa, lidi, co jsou schopni něco vytisknout nebo napsat. Děláme to pro sebe a pro svou budoucnost. Můžete mi i přispět na kampań. Mí protivníci budou mít miliony a oblepí jistě Olomouc plakáty a billboardy. Těžko jim budu moct konkurovat.

I malý příspěvek může znamenat hodně! Podpořte mě prosím darem na účet Bloku proti islámu: 2100794310/2010 - variabilní symbol 61 (na ten nezapomeňte!!!)

Klientela v marketingu se nějak nevydařila, tak si za klienty vezmeme občany. Bude tedy potřeba nějaký ten příspěveček na konto Bloku proti Islámu, což je snad jediný spolek široko daleko, proti kterému paní Hrindová nebrojí. Jinak jí ten neziskový sektor poměrně dost leží v žaludku a dost ho kritizuje, ale tak výjimky potvrzují pravidlo. 

Paní Hrindová píše, že není naivní, aby nám vyprávěla, co všechno v Senátu vykoná. Otázkou zůstává, zda to ona sama ví, ale to jsou ode mne ošklivé spekulace. Paní Hrindová prostě maká na své obživě. Takže nějaké extra plány jsme se zatím nedozvěděli, nicméně už víme, že paní Hrindová uvidí více do karet všem senátorům, poslancům, ministrům a vládním úředníkům a o všem bude své voliče informovat. 

Dovoluji si tímto vyjádřit jistou pochybnost o splnitelnosti tohoto slibu. Tedy, abych pravdu řekla, že jsem si naprosto jistá, že tento předvolební slib, zatím jediný, který paní Hrindová svým voličům poskytla, splnit nemůže. Protože, pokud se rozhodne jej splnit, jistojistě se střetne se zákonem na ochranu osobních údajů, se zákonem na ochranu utajovaných skutečností a mnoha dalšími. 

Vím, že tohle tu plácám úplně zbytečně, kdo to vidí, viděl to už před tím a uvidí to i dál. Ti ostatní nalítnou na slib paní Hrindové a tak nějak se jim zvedne sebevědomí. Oni ji zvolí a ona jim za to všechno řekne. Jaká krásná budoucnost nás čeká. Škoda jen, že paní Hrindová jim opravdu nikdy neřekne všechno :-). 

Komentáře

  1. Ahoj, tak zrovna v tomhle s Vámi souhlasím a jsem ráda, že tohle dáváte na světlo světa! Dík! Vy víte kdo.-)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu