Bacha!!! UPRCHLÍK!!!!

aneb hysterie

Jo, už myslím, že jsme vážně hysteričtí a je mi absolutně buřt, že to zase schytám. Předem děkuji za všechny komentáře týkající se mého duševního zdraví, reagovat na ně už nebudu. Vezměte, prosím, na vědomí, že vám děkuji předem a víc se tím nebudu zabývat. 

Přijelo DESET uprchlíků. Jakože celých DESET!!! A už musí starosta uklidňovat občany. Že prý se ani nepotkají. Lidi se bojí pouštět děti ven, hrůza obchází vesnici víc, než ve Studně majora Zemana. Počítám, že lidi skupují zámky a poplašná zařízení, budují střílny a na své ploty motají žiletkový drát. Ti zručnější do něj ještě pouští proud. Nakupují bojová plemena a svým dcerám zamykají pásy cudnosti. Co dokáže DESET lidí udělat s náladou v jedné obci? 

Vadí nám muslimové. Tak jsme přivezli křesťany. Jak vidno - uprchlík jako uprchlík. Pro mnoho lidí zloděj, vrah, znásilňovač a agresor, jehož jediným cílem je, aby nás okradl, obelhal, zabil, před tím znásilnil, obřezal, popálil .... doplňte dle vlastního uvážení a vlastní fantazie. 

A tak si tu vzpomínám na své spoluobčany - na pana Kahánka, na jednoho školáka, na Muellera, Cojocaru, Vaculíka a Lukeše, na Čermákovou a mnoho dalších. A na jejich oběti, které zemřely nebo utrpěly vážnou újmu rukou našich spoluobčanů. 

Komentáře

  1. Včera byl o nich pěkný příspěvěk v pořadu 168 hodin. Doufám, že několika lidem otevřel oči, ale iluze si nedělám.... na sociální sítě raději nelezu, tolik omezenosti a nenávisti jsem dlouho, dlouho nezažila.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Neviděla jsem to, ale určitě kouknu ze záznamu. Díky za tip.

      Vymazat

Okomentovat