Jak jsem byla paní Hrindovou potrestána

aneb poděkování


Já už to tak nějak neumím jinak nazvat, než ubohost. Na Naštvaných matkách nemohu komentovat již delší dobu. Mám ve svém okolí i pár lidí, kterým obratem zmizely jejich příspěvky, které tak nějak nebyly souznící s politikou Naštvaných matek, kterou lze charakterizovat velice jednoduše. Lži a nenávist. 

V středu jsem byla potrestána i na profilu paní Hrindové, členky Bloku proti Islámu, která už snad opustila nebo brzy opustí řady ODS. Prý to tam nebylo dost demokratické. Tak to bude demokratické u pana Konvičky, co by uprchlíky mlel do masokostní moučky, ale hlavně to bude demokratické u paní Hrindové, která nějak nezvládá opačný názor, takže lidi radši banuje. 

O co šlo tentokrát? Paní  Hrindová nasdílela na svůj profil jakousi fotografii, ke které vyrobila elaborát sobě vlastní, tedy mohl by být k smíchu, kdyby se z toho jednomu nechtělo náhodou zvracet. 

A já jsem osoba rejpavá, já vím. A taky si myslím, že když se někdo chystá kandidovat do Senátu, což se paní Hrindová chystá, měl by mít svůj morální profil čistý a hlavně by měl umět některé věci taky vysvětlit. A tak jsem se optala, jestli ta fotografie, která tak dokresluje výplod paní Hrindové, byla paní Hrindovou zakoupena, neboť onu fotografii jsem našla jakožto placenou. Připojil se ke mně ještě jeden diskutující, pročež fotka i post zmizely rychlostí blesku a my oba dostali ban. :D

Já jsem teda jenom neskutečně otravná, kdežto druhý diskutující je zákeřný a zlý. 

Paní Hrindová volá po tom, aby se věci vrátily do normálu. Je-li normálem cenzura a urážení lidí, potom jsem fakt ráda, že jsem nevyhodila ty dva práporky - československý a ruský, co jsem našla po babičce, protože se bojím, abych je brzo zase nepotřebovala několikrát za rok dávat do oken. 

Paní Evo Hrindová, tleskám, jste neskutečná studnice překvapení. A ano, trvám na tom, že lžete. A moc by mě zajímalo, proč jste tak rychle stáhla post s tou fotografií, a to hned poté, co jste byla upozorněna na výši pokuty za neoprávněné stahování fotek? Vím, že odpovědi se nedočkám, jsem totiž neskutečně otravná, vy na mé otázky neodpovídáte. Děkuji, větší pocty se mi snad nemohlo dostat. Právě jste mi opět dokázala, že nemluvíte pravdu a nemáte argumenty, které by mohly obstát. Šíření lží a polopravd, šíření strachu a nenávisti platí evidentně jen na ty Vaše Naštvané matky :-). A pozor na to, co kde stahujete :-). 

Komentáře

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu