27.062

Tolik hlasů dostala kapela Ortel


A paní Eva Hrindová už slaví: 

Taky jste se včera dívali na Slavíky? Asi jsme drželi palce Ortelovi... Hudebně to opravdu není můj šálek čaje, ale jeho medailové pozice jsou pro nás hodně důležité. Ukázali jsme, že máme taky nějakou sílu! Že nejsme jen pár trapných xenofobů bez vlivu:-) Proto rozhodně Ortelovi gratuluju! Zaslouží si to - jde doopravdy proti proudu a to se fakt cení.
V hudbě i v politice je zasmrádlo a nehybno - ale vážení - máme to v rukou. Včera jste to viděli - náš hlas má cenu. A ve volbách bude mít ještě cenu vyšší. A taky díky tomu hlasu budeme moci mnoho věcí skutečně změnit.
Myslím, že včera to mnoho lidí pochopilo - HLASOVAT MÁ CENU!
A agituje.

Ono to trošku vypadá, jako by ty hlasy dostala ona sama a nebylo jich nějakých 27 tisíc ale dva a půl milionu. A nebyla by to paní Hrindová, aby si neplivla. Lucii Bílé poradila lepší vizážistku. Jako jo, já naprosto chápu, že dívat se na upravenou ženskou jednoho drobet rozladí, obzvláště, pokud vypadá tak, jak vypadá, že paní Hrindová, ale občas by to chtělo trochu nadhledu. 

Ale zpátky ke slavíkům. Tyto ankety mě nechávají v absolutním klidu, stejně jako všechny ty superstáry a talenty. Tohle fakt není můj šálek kávy. A zjevně to tak má většina národa. Když na druhé místo stačí 27.062 hlasů. Jestli tohle považuje paní Hrindová za sílu, počítám, že by se mohla naučit počítat. On to ostatně neumí teda ani mluvčí na Hradě, bo tuhle máme v České republice 108% obyvatel, takže to bude nějaká nová matematika (třeba odstraníme konečně ty arabské číslice a vrátíme se k římským). Takže pro paní Hrindovou: Česká republika má podle wikipedie (a to číslo nebude daleko od pravdy) 10 538 275 obyvatel. Pro kapelu Ortel hlasovalo 27.062 obyvatel. To je 0,26% obyvatel České republiky. Jak málo Vám, paní Hrindová, stačí ke štěstí :D :D :D 

Komentáře

  1. Par dni po Slavikach a nikdo uz si ani nevzpomene..... Tak hlavne, ze to nekomu udelalo radost :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu