Do třetice všeho dobrého?

Uvidíme :-)


Paní Hrindová se kandidovala v roce 2006 do poslanecké sněmovny. Za ODS. Pak se pokoušela za tutéž stranu kandidovat do Senátu. Nebyla nominována ......

Tak teď to máme do třetice, opět Senát, tentokrát ovšem Blok proti Islámu. Z ODS do BPI. Cesta to byla trnitá. Kdyby se neobjevili uprchlíci, těžko říct, jaké téma by si paní Hrindová zvolila, aby se mohla po cizích zádech svými populistickými řečmi šplhala na vrchol. 

Teď už se paní Hrindová vyjadřuje ke všemu možnému. Od současné kauzy kolem Ivana Langera, přes děti paní Michalákové až po ten Islám. Co na tom, že její informace jsou kusé, mnohdy nepravdivé. 

O kauze kolem Ivana Langera vím jen to, co mi pustí média. Žádný závěr si nečiním, protože je mi naprosto jasné, že kompletní informace z policejních spisů mi nikdo nedá, výslechů se neúčastním, tak jsem odkázaná na to, co mi kdo zprostředkuje. Velmi bych se zdráhala, jakožto kandidát do Senátu, vyřknout závěr. Ale budiž. Paní Hrindová možná ví, co nevím já. 

Děti Michalákovy nacházející se momentálně v Norsku je kauza veliká. A zde jsem si téměř na sto procent jistá, že paní Hrindová nezná obsah spisu. Přesto ví, co a jak je špatně. A co by mělo být dobře. Že by byla vědma? 

K Islámu se paní Hrindová vyjadřuje imrvére, hnutí, za které kandiduje, má dokonce ono slovo ve svém názvu, ale jedním dechem z ní vypadne, že není žádná odbornice na Korán. Že bych já začala radit vedení Temelína, jak nejlépe vyrábět z atomu elektrickou energii. To by asi šlo, vůbec tomu sice nerozumím, ale co už. 

Paní Hrindová je stále členkou ODS, prý jí dobíhá členství. Do konce roku. Tam jí prý členství automaticky skončí, pokud se nerozhodne ho ukončit sama. Hm, zajímavé. Paní Hrindové se na ODS nelíbí především to, že nekomunikuje s občany. Protože doba si komunikaci s občany žádá. Paní Hrindová komunikaci s občany ovládá. Pochopila strach lidí, okamžitě se toho chytila a začala dál šířit strach, pročež se jí povedlo kolem sebe shromáždit skupinu vystrašených matek a otců, jejichž projevy jsou minimálně za hranou slušnosti. Šibenicema na demonstraci odpůrců Islámu to začalo, pokračujeme přes urážky, výhrůžky a sprosté e-maily a zprávy lidem, kteří pomáhají uprchlíkům. Máme tady šíření hoaxů, nesmyslů a pomluv. Obzvláště výživný byl článek jakéhosi islamofoba, který pomluvil Kamila Střihavku, že pronajímá svůj dům Arabům. Diskuse na fejsbůku zase dala prostor několika kreaturám, které se okamžitě do pana Střihavky pustily. Co na tom, že dům mu nepatří a že nakládat se svým majetkem je právem každého občana dle jeho vlastního uvážení. Myslím, že bychom si měli připomenout doby, kdy Židům se buď neprodávalo nebo prodávalo jen ve vymezenou dobu. Měli bychom si vzpomenout na dobu, kdy kdo nešel s námi, šel proti nám. 

PS: Nikdo mi nebude nikdy schopen vymluvit, že kdyby na naši zemi útočila mandelinka bramborová, kandidovala by paní  Hrindová za Blok proti mandelince bramborové, protože je jí tak nějak jedno, po čích zádech se do toho Senátu konečně procpe. 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu