Návod na řešení uprchlické krize

podle slušných českých občanů


Naštvané matky jsou moje "oblíbená" FB stránka. Ty uvozovky jsou tam proto, že slovo oblíbený mám spojené s něčím příjemným, milým a hezkým. Vzhledem k tomu, že už jsem tam byla titulována mnoha slovy a byl opět vytažen můj alkoholismus :-), přistoupila jsem na rétoriku zachránkyň a zachránců českých tradic. Zajímalo by mě, zda ona autorka komentářů na téma, že mám přestat chlastat a tak, která zřejmě chodí na BC (bo něco takového tam padlo), je jedna z těch, co se tuhle hodně podivila, cože se dá najít v záchodě a za záchodem, pokud se člověk rozhodne ho na základě účasti v diskusi Naskakujeme v domácnosti (kde se běžně radí, co je doma potřeba uklidit a jak) konečně umýt. Ale počítám, že se to nedozvím a vlastně je to jedno. Na Naštvaných matkách se paušalizuje, takže si tentokrát zapaušalizuju taky. Moc mě baví, jak se někdo rozčiluje nad nepořádkem, který po sobě zanechávají uprchlíci (sakra, oni si nevezou popelnici!!! Ó, hrůzo!!!), abych vzápětí zjistila, že do jeho záchoda bych zřejmě nevylila ani kýbl po vytření podlahy, natož abych si na něj sedla. To jen na okraj. 

A tak jsem si na Naštvaných matkách měla tu čest počíst mnoho zajímavého. Moc vtipné taky je, že vrchní Naštvaná matka se ráda vyjadřuje k Islámu, Koránu a muslimům vůbec, ale sama přiznává, že není žádnou odbornicí na Korán. Opakovaně jsem byla vyzvána k položení argumentů, ale jako sorry, na ty jejich bláboly se moc argumentovat nedá. A když už člověk něco napíše, tak se buď dozví, že je alkoholik, duševně nemocný, pod vlivem sekty, případně jeho příspěvek zůstane bez povšimnutí. Na otázky se většinou nereaguje. Bodeť, ono se na ně odpovědět většinou neumí, protože valná většina matek je hnána snahou zachránit naši národní svébytnost, ať to stojí, co to stojí, takže na nějaké zjišťování objektivních informací (pozor, stránku Islám objektivně, pod kterou jsou Naštvané matky podepsány, za žádný objektivní zdroj nepovažuji) času mnoho nezbývá, natož na to, aby si člověk vyhledal těch zdrojů třeba víc, pročetl je a zamyslel se, pokud mu teda zbyla nějaká mozková buňka. 

No, přečtla jsem si tam kdeco, ale jeden příspěvek si opět fakt zaslouží blogísek. 

Co když jen má ten týpek svoje díte rád a chce aby se aspoň ono dostalo z té špíny a mělo šanci na normální život stím že když by vyrůstalo mezi normálními lidmi tak by z něj nebylo to, co jsou ti ostatní. Nejsem pro příjmání imigrantů, jen se zkouším na věci podívat z jiného úhlu, když na to příjde tak ikdyby se to EU příjmaly děti tak by to nemohlo mít žádný negativní následek bo to dítě nemá nic zarytého v palici a je lehce "přeprogramovatelné"


Přeprogramovatelné? Hmmmmm. Tak tohle už mi něco připomíná. Takže, milý pane Šveci, autore tohoto výblitku, děti nemají palici, tu máte zřejmě Vy, protože hlava tohle nevyplodí, děti mají hlavu a v té hlavě a všude jinde ve svém těle milují své rodiče!!! Mimochodem, jak máte Vy naprogramované své děti? Nebo jak je budete programovat? Svatá prostoto!!!!


PS: I nadále hodlám moderovat komentáře, pročež to budu já, kdo rozhodne o tom, který je podepsaný a který ne. Je tedy na Vás, jak se budete ke komentování stavět. 


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu