Keci v kleci nebo kecy v klecy?

aneb o zastáncích české národní svébytnosti


O azyl už tady požádalo pár desítek uprchlíků ze Sýrie. Invaze, islamizace, už jsou tady, vezměte nohy na ramena, ale hlavně poslechněte nás, zastánce českého národa, kteří jediní vědí, kam se naše země ubírá, kam nás ženou ti pravdoláskaři a přijímači uprchlíků .... nás, co napíšeme: keci a zase jen keci

Miluju ty všechny diskutující, co všechno vědí, ale o interpunkci nezavadili a když se probíralo I/Y asi spali nebo byli nemocní nějakou exotickou chorobou, co sem dovlekl nějaký zbloudilý imigrant. 

Miluju ty, co se pasovali do role zastánců a ochránců české svébytnosti, ale moje desetiletá dcera zvládne český pravopis lépe než oni.

Miluju ty odpůrce Islámu, co naprosto přesně vědí, co je v Koránu, když to tam nakonec vůbec není.

Miluju ty odpůrce neziskových organizací, co vědí, že Hate Free stála miliardy a vůbec jim nevadí, že její rozpočet je minimálně o řád nižší a vůbec to není nezisková organizace. 

Miluju je, trávím u nich volný čas, kdy čekám na reakci zákazníka, nic dalšího rozdělávat nehodlám, ke knize to nemá cenu. Těch pět minut ...... mi bohatě stačí, abych našla v deseti větách dvacet slabin, optala se na ně a dozvěděla se, že potřebuju psychiatra :-). 

Díky moc, psychiatra vyhledám, až to uznám za vhodné :-). Zatím mi pomáháte vytlouct čas. A já mám možnost ukázat, jak strašně neschopní a mimo ve svých argumentech jste. A vím (protože to tak je), že jediný, kdo přijme Vaše nesmyslné argumenty a bude tleskat Vašim zcestným příspěvkům a úvahám, je ten, kdo napíše "keci" :D. Takže jo, moji milí odpůrci, užijte si to :-). 

Pořád jsou na světě lidi, co vědí, že uprchlíci jsou taky lidi. Jiného argumentu netřeba :-). Prostě lidi .... 


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu