Dnes je

11. září ....R.I.P.


zdroj zde


Já vím, co jsem dělala 11. září 2001 .... víte to i Vy? Komentáře

 1. Tak to vím naprosto přesně. Lezla jsem bolestí po zdi - zánět zubu, a moje zubařka byla na dovolené v NY :) A následně byla nucena se se léčit u jiné, protože ona se nemohla vrátit ve stanovenou dobu (pamatuji, že tam byla asi o týden déle, než se dostala do nějakého letadla) , no a já mám následky dodnes. Zub musel po špatné léčbě jiné lékařky ven a nyní mám díky té díře problémy s můstkem:)
  Ale zároveň si vybavuji, jak jsem s oteklou "hubou" nevěřícně sledovala zprávy.
  Tak to je prosím moje nezapomenutelné osobní 11.září.
  Radka

  OdpovědětVymazat
 2. Vím,zpočátku se jednalo o "obyčejný všední den".Přišla jsem z práce a zrovna,když jsem nacpávala pračku,začal manžel křičet,že se stalo něco strašného.Už sám fakt,že nahlas řval,byl nezvyklý,protože tohle se stává maximálně jednou za deset let.Letěla jsem za ním,on i dítě byli v pořádku.Zadívala se na obrazovku,před kterou stál muž jako přimrazený ke koberci,akorát začali vysílat první chaotické zprávy...:-(
  B.

  OdpovědětVymazat
 3. Byla jsem na návštěvě u rodičů a nechápala jsem, proč taťka se sestrou pořád sedí u TV a tam obraz, jak něco hoří. To je moje vzpomínka na 11. září 2001. Ten okamžik si pamatuji, jako by to bylo včera.

  Iva D.

  OdpovědětVymazat
 4. Ja byla v praci. Volala kolegyne, tou dobou uz z domova, at si pustim radio, ze do Dvojcat narazilo letadlo. Az do vecera jsem poslouchala Radiozurnal a debatovala o tom se zakazniky.
  A pak jsem prisla v osm vecer domu a nasla sve dve male, vydesene deti sedet u televize. Nikdy nezapomenu, jak se na me povesily, baly se, ze se mi taky neco stalo, jeste tu hruzu moc nechapaly.

  OdpovědětVymazat
 5. byla jsem venku s kamaradkou...mela tehdy malou dcerku, ze ktere uz je dneska slecna....a volala ji setrenice...pry "mazejte domu, bude valka, spadla Dvojcata"....nechapaly jsme....ale svet uz pak nikdy nebyl stejny....pro me se zmenil v tomhle okamziku...a zmenil se i v okamziku, kdy zemrela Lady Diana... :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Jedenácté září je zaryto do každého úplně stejně jako jeho první školní den,maturita,promoce,svatba a porod.
  Brouzdající

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu