Nula sem, nula tam

aneb ono je to jedno Včera jsem zablokovala diskuse pod jistou kategorií článků. Bude-li to nutné, zablokuji diskusi i zde. Uvidím. Nesnáším, když někdo lže, své lži vydává za pravdu a za pomoci těchto lží šíří paniku a nenávist. 

U Naštvaných matek si takovýchto "informací" může každý přečíst mnoho. Ale tady jsme u šílených, takže tady zcela šíleně budu trvat na tom, aby se tu nešířily lži. 

V Koránu je toto a tamto, Korán je takový a makový, Islám je takový a makový. Na moje otázky, kde přesně se ona zhůvěřilost v Koránu nachází, většinou nikdo nereaguje, když reaguje, tak mi stejně neodpoví. Včera se toto stalo zde. Prý je v Koránu obřízka. Není. Mám to ověřeno, nejede přes to vlak a jestli to v Koránu někdo najde, navede mě na tu správnou pasáž a já si to ověřím, mileráda se omluvím. Do té doby nejen že budu trvat na tom, že v Koránu nic takového není, ale ani nestrpím, aby prostřednictvím tohoto blogu někdo podobné nesmysly šířil. Bible taky není čtení pro batolata. Vše je to otázka výkladu a zrovna tak se může klidně objevit někdo, kdo si tu Bibli vezme a bude zle. Takže asi tak. Včerejší anonym/ka se sice pokoušel/a cosi pak vysvětlit, pak se chvíli rozčiloval/a a pak k tomu už nedostal/a prostor. 

Dalšími veselými vyjádřeními Naštvaných matek jsou příspěvky týkající se financí. Miliarda nebo milion, však je to jedno. Teď třeba podle nich kočárek stojí minimálně 25 - 50.000 korun. Hihi. Kdyby zase nešlo o to, aby toto vyjádření vzedmulo nálady mezi lidmi, bylo by to vtipné. Není to vtipné, protože kočárek se dá koupit za tisíc pět. Z druhé ruky za pár kaček. Howgh. 

Všechno by to bylo veselé, kdyby si lidi nebrali tyhle diskuse za bernou minci. Kdo kdy kupoval kočárek, tak ještě tak nějak může vědět, že oněch pětadvacet je fakt nesmysl. Ale Korán měl v ruce málokdo. 

Tedy - máte-li kdokoli jakékoli téma k diskusi ohledně náboženství, imigrační vlny, národnosti, krize na Blízkém východě a tak, sem s tím, ale nepodložené výkřiky, lži a polopravdy si nechte pro sebe. Budu je opravdu bez upozornění a bez milosti mazat. Nejde o jiný názor, jde o to, že se vyrojila skupina lidí, kteří se prostě rozhodli, že TOHLE je zlo a budou to dokazovat za každou cenu. I za cenu toho, že budou lhát jako když tiskne a ještě se budou rozčilovat. 

Howgh!!!! 

Komentáře

 1. Berlínský vrchní zástupce Haussman uvedl, že 80% kriminality v Berlíně je pácháno muslimskými imigranty. Amen!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím si o odkaz, děkuji

   Vymazat
  2. Myslíte ten článek z roku 2013?

   Tak o tom můžeme rozvést debatu, bude-li zájem. Děkuji

   Vymazat
 2. Nemohu sloužit, nejsem na PC. Stačí si zadat do huhly , haussman, focus, 80% muslimů :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Našla jsem dva roky starý článek. Co tedy budeme probírat dál? Prosím o Vaše vyjádření, ráda se k němu vyjádřím. Děkuji

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k tomu, že opět nedochází k diskusi, ale k podněcování strachu, komentář mažu. Prosím, přijďte s diskusí a s něčím, o čem je možné hovořit a dohadovat se. Šíříte strach, to nestrpím. Hezký den :-)

   Vymazat
 4. Tak ještě jednou, pomalu a polopatě.

  Článek z roku 2013 je argumentem, pokud ho můžeme rozebírat. V této souvislosti očekávám několik nezávislých zdrojů, statistky a rozbory o kterých se můžeme bavit. Pokusy o podněcování strachu a nenávisti zde prostě trpět nebudu :-). Budu se bavit na téma a nikoli řešit nějaké "vědmy", které se díky své zabedněnosti a neschopnosti vidět věci v souvislostech uchylují k šíření strachu mezi ostatními. Statistika je přesná hra s nepřesnými čísly :-). Krásný zbytek večera :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 6. Současně tímto sděluji, že vzhledem k závažnosti témat, která jsem otevřela, měním možnosti komentování. Hyde park končí, vážené dámy a pánové. Bude otevřen opět tématům rodičovství, mateřství, alternativního způsobu života. Ne, otázkám národnosti, náboženství, sociální příslušnosti a imigrace. Děkuji za pochopení.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu