Tento víkend

se celý nesl ve znamení fleků

Na fleky jsem prostě narážela všude. Kam jsem koukla, flek!!!


Dítě přijelo z tábora. Fleky na kšiltovce (kterou si tam zakoupila a do pračky jsem ji dala potají, protože se prý prát nesmí, to bych se na to podívala :D), fleky na tričkách, kalhotech, teplácích, ponožkách. Pak měla ještě černé fleky na nohou, čemuž se příšerně divila, protože prý si ty nohy den před odjezdem myla. Špína je tak zažraná, že nevím, jestli se nepřihlásím do té skupiny matek, co sebe a své děti prolejvaj bazénovou chemii, abych se optala, jestli jí mám do toho hnusu nohy jenom namočit nebo jí to pro jistotu dát i vypít. Fleky zůstávaly i na podlaze, kudy prošla. Prostě flek sem, flek tam. 

No, tak jsem si jako chtěla od těch fleků odpočinout a sedla k internetu a TAM!!! FLEKY!!!! Fleky na nohou, fleky na šatech, prostě zase fleky!!!!

No, tak se zastavím u těch internetových fleků. 

Že někdo poskytne celému světu poměrně barvitý popis toho, kterak mu menstruační krev potřísnila šatstvo v restauraci na výletě, je sice mimo moje chápání, ale furt to autorka psala o sobě. Ne, že bych byla nějaká outlocitná, už jsem v životě viděla ledacos včetně otevřené zlomeniny, ale myslím, že bylo bývalo stačilo omezit se na suché konstatování jaká jsem to "blbka", že se mi tohle stalo. Fotka nahatého dítěte s flekatou nohou za účelem internetové konzultace a zjištění diagnózy je už ale na mě trochu moc ... Jednak si pořád myslím, že k diagnózám tu máme doktory, druhak bych se jako to dítě své matce vážně poděkovala. Viset s flekatou nohou celému světu na odiv? Hmmm. Hlavně, že internetové mudry už řekly, že to není infekční. 

Komentáře

 1. Obdivuji způsob léčení těch fleků-nejprve dítě vykoupat ve špinavé řece a pak mu nasadit antihistaminika... :-DTo je léčení hodné internetových diskusí... :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to dá rozum, po vykoupání v čisté vodě nebudou ta antihistaminka potřeba :D

   Vymazat
 2. Uvažování autorky těch skvostů je obdivuhodné. Skoro mám pocit, že k mudrům nemůže zajet proto, aby měla dostatek času na barvité popisy svých tragédií. Je to smutné. Šunkoflek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chcete taky tragédii? Dítě kašle a smrká. Co to může být? Potřebujete barvitější popis hlenů, kašle a celkového stavu pacienta, který se momentálně rozčiluje u jakési hry na tabletu, že ještě nevyrostla ta pitomá slunečnice :D?

   Vymazat
  2. Děkujeme, mohlo by to být zajímavé, ale obávám se, že popis zkrvavených šatů je rajcovnější :D :D :D

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu