Matky, kapři, mravenci

a ostnatý drát


O Naštvaných matkách jsem už psala a přiznám, že tenhle spolek mě nepřestává fascinovat. KŠM jsou taky takový prapodivný uskupení, ale nám tu tak nějak stačí pobývat na tomhle blogspotovým písečku, sem tam se majzneme lopatičkou po hlavě, vrazíme si hrabičky do zad, případně se připlácneme kbelíčkem. Vegetíme si tu a nikam se nehrneme. To Naštvané matky ne, ty míří výš. 

A páč si holky zase na fejsbůku nasdílely něco, co mě zaujalo, rozhodla jsem se komentovat přímo tam. Proč s tím taky chodit za buk. 

Napsala jsem: No, právě proto by bylo dobré té dívence a jí podobným dát azyl, ne? Vy jste fakt roztomilá banda 
Emotikona grin
, bych se snad smíchy strhala, kdybyste nebyly všechny naštvané matky spíš k pláči


A dozvěděla jsem se: k pláči jste vy ! Na jednu stranu kvičíte, že nic takového se neděje a pak napíšete ji podobným. Takže děje ! A až mezi tou hordou připlouvajících chlapů nějakou takovou dívenku uvidíte, dějte mi vědět !


Laskavý čtenář si ověří zde  Jen malá poznámka k tomu kvičení: Kvičí prasata, takže bych to měla snad i považovat za poctu, když jsem pasována na zvíře, které Islám, proti kterému Naštvané matky brojí, považuje za nečisté. Ale to jen tak na okraj, to jistě ona dáma neměla v úmyslu. 

Mno, páč jsem osoba zvídavá, optala jsem se, kudy že připlouvají, esli jako po Vltavě, po Labi nebo snad po Lužnici, abych je mohla jít vyhlížet, a připojila jsem informaci, že až ona naštvaná matka bude vědět o porušování lidských práv ve světě tolik, co já, může se o mně vyjadřovat, jestli jsem nebo nejsem k pláči. Troufám si totiž tvrdit, že kdybych jí vyprávěla příhody, co znám z praxe (a které se zdaleka netýkají jen muslimů a islámů), rok by se budila hrůzou. Odpovědi jsem se dosud nedočkala, ale možná má Naštvaná matka nějakou důležitou misi a vyjádřit se nemůže. 

A tak jsem tu začala dumat, kudyže připlujou. Bydlím na kopci, voda široko daleko žádná, trávník schne a jediná vodní plocha v dosahu je místní chovný rybník, takže přichází v úvahu pouze to, že se v něm vzbouří kapři a přijdou nás obsadit. Což by mi teda vážně vadilo, kdyby ze mě chtěli ty kapři udělat taky kapra, bo já sice plavu, ale jako dítě jsem se topila, tudíž zásadně držím hlavu nad vodou a odmítám si smočit cokoli, co je výš, než můj ohryzek. Možná bych teda měla před dům vyrobit plot z ostnatého dráhu, nahoru mrsknout žiletky a pustit tam minimálně 220, asi spíš 360, abych se před tou kapří invazí ochránila. 

Jenže, víte co? Se mi na terase přemnožili mravenci .... snad nebudu muset ráno nosit kuklu ..... 


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu