Jsem opravdu velice ráda,

že jsem šílená matka a ne naštvaná matkaNaštvané matky jsem objevila poměrně nedávno a dosud se nestačím divit. Dnes jsem pročetla jeden blog jedné naštvané matky a dlouho, opravdu hodně dlouho jsem se smála. 

Mám kamarádku, její partner je muslim a mají dvě dcery!!! Ó hrůzo!!!

Ano, partner nepije alkohol a dokonce si nepřeje požívání alkoholu v jeho blízkosti. Vzhledem k tomu, že mě nenutí, abych si v jeho přítomnosti natahovala burku, vyhovím mu a s flaškou se klidím. Každý máme něco. On nepije, já nenosím burku, existujeme nějak vedle sebe a nepřekážíme si. 

Tento muž dále ještě neprodal svoji starší dceru žádnému muži za účelem plození dětí, přestože věk by na to podle naštvané matky už mít měla. Počítám, že se k tomu zatím ani nechystá. Jsouc neustále na cestách, ponechává obě děti v péči matky a dokonce je samotné pouští na dovolené, a to, světe, div se, i do zahraničí. Moje kamarádka řídí auto, pije alkohol, jezdí na dovolené, výlety, nechodí zahalená, nosí normálně kraťasy a tílko. Její obě dcery taktéž. 

Tento muž dále trvá na tom, aby jeho dcera byla dobrou žákyní základní školy, klade důraz na všechny předměty, které vyučuje naše běžná základní škola držíc se osnov Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. 

Takže, když jsem se dosmála, shrnula jsem si svoji osobní zkušenost, zadumala se, esli bych si neměla pořídit burku, až k nim příště půjdu na návštěvu, seznala, že burka nebude nutná, sepsala jsem tento blog a závěrem bych chtěla jen ..... jak trapné ...... 

PS: Copak nám k ženské obřízce říká teta Wiki ..... Možná by pro naštvané matky mohlo být dalším tématem provádění ženské obřízky v křesťanských rodinách ..... 

Přestože je jím někdy zdůvodňována, ženská obřízka nijak nesouvisí s náboženstvím a je v určitých částech Afriky prováděna v muslimskýchžidovských i křesťanských[1][5] rodinách, aniž by měla oporu ve věrouce kteréhokoliv náboženství.

Komentáře

 1. Tohle je zajímavý: http://a2larm.cz/2015/07/polaci-jsou-konzervativnejsi-nez-britsti-muslimove/
  Markéta

  OdpovědětVymazat
 2. Omlouvám se, nechci se pouštět do sporů, ale jste neuvěřitelně naivní....

  OdpovědětVymazat
 3. I ja jsem radsi silena nez nastvana. Co se tyka tohoto tematu, mam jiny nazor nez ty, ale ani ja se nechci poustet do sporu ( prestoze ja bych ho nejspis zvladla), protoze mame proste odlisne nazory a tak to ma byt.
  Nicmene Nastvane matky jsou nastvane na spoustu jinych veci a uz to ani neni moc zabavne, spise smutne, viz http://hrindova.blog.idnes.cz/c/469305/jak-nedostat-rakovinu-nestastna-kampan-nestastne-lucie.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jarko, je lidské mít odlišné názory. A ne, my dvě se do sporu pouštět nebudeme. Akorát by možná bylo zajímavé zjistit, která z nás dvou by dřív skočila do auta a jela to té druhé vysvětlit důrazně při osobním setkání :D.

   A neboj - kampaň bude :-)

   Vymazat
 4. Moje auto do Prahy nedojede :-) :-) :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Moje auto do Prahy nedojede :-) :-) :-)

  OdpovědětVymazat
 6. A že Wiki je opravdu důvěryhodný zdroj!
  Noemmi

  OdpovědětVymazat
 7. Svatá prostato. Občas sem nakouknu, občas si ráda počtu, ovšem takovou 3,14 * ovinu obhajovat nemusíte. Též nesouhlasím a zdržím se další diskuze. Eva

  OdpovědětVymazat
 8. Však taky problémem nejsou muslimové, ale islám. Doporučuji http://www.librix.eu/cz/books/detail/pravo-saria-pro-nemuslimy-994/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji Bibli, také hodně výživné čtení.

   Vymazat
  2. Ano, to je, však taky křesťanství neobhajuji. V současném světě dělá víc problémů než dobra. Ale to už odbočujeme od tématu.

   Vymazat
  3. Omyl, stále jsme u tématu.

   Vymazat

Populární příspěvky z tohoto blogu