Jsem jiná,

respektujte to!!!


Ono je teda hodně těžko stanovit, co je jiná. Já jsem taky jiná, než Jarka (třeba). Jsem menší, hubenější (sorry, Jarko :D), mám úplně jiný ksicht a vůbec jsem celá jiná. 

Ovšem dnes jsem se pobavila. Zřejmě teda jinak, než autorka komentáře v diskusi chtěla, ale pobavila. Fakt :-). 

Znám skupinu, která je jiná než já, je jiná než hodně lidí, co znám, svoji jinakost považuje za přednost a běda!!! běda tomu, kdo se nad jinakostí podiví. Tyto jiné ženy si myjí hlavu moukou, nosí bosoboty (což jsem nepochopila, co je), doma si vyrábí kosmetiku, papírovou plenu by do ruky nevzaly a mohla bych pokračovat. Svoji jinakost si vybraly, žádají býti respektovány včetně práva na neočkování dětí, rození dětí doma. Prosím, buďte jiné. Vlasy si myjte, čím chcete, se svými dětmi si dělejte, co chcete, roďte kde libo. Je mi to fakt jedno. 

Ovšem fakt mě královsky pobavilo, kterak se v jinaké komunitě hovoří o jiných jiných. 

Prostě musím konstatovat, že vtípky na téma homosexuálové ve spojitosti se slovem "teplý" mě pobavily v pubescentním věku. Teď mi přijdou stejně trapné jako ten s těma sušenkama. Ale jo, proti gustu ..... Ovšem chtít respekt a současně ... ále, škoda slov :-) 

Jen - každý jsme jiný. Někdo jsme si svoji jinakost vybrali, někdo ne ..... 

A běda, jak jsi jinak jinej, než my!!!

Komentáře

 1. Znám jednu jinou skupinu, která kupuje hausbót, teplákové sáčko s harémkami a gumačkami na podpatku a na mejdan téhle skupiny, kde se bude podávat zavařený guláš a víno od pana Šimečka (snad se ten chlap tak jmenuje)nejspíš přijede Clooney a DiCaprio :-D
  Ale jo, proti gustu ..... Ovšem chtít respekt a současně ... ále, škoda slov :-)
  Svoji jinakost si vybraly, žádají býti respektovány včetně práva chlastat... :-))))

  OdpovědětVymazat
 2. Hehe, asi jsou ňáké tydlencty erekce na slunci, protože včera a dnes jsem zaznamenala snad u každého třetího z mých FB přátel nějaký status či citát o vlastní jinakosti. Nabyla jsem dojmu, že začínám být těžce originální tím, že jsem tuctová venkovská buchta.
  Modra

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu