Ježišmarjáááááááá, já to zase nechápu

Osoba jsem veskrze tolerantní. Nechť si každej dělá, co chce. 


Jestli chce někdo rodit doma, nechť rodí. Jestli chce rodit ve chlévě, nechť tam rodí. Jestli se chce někdo naočkovat, ať to udělá, jestli nechce, ať jako fakt ne. Je mi to veskrze jedno, pokud nejsem některými situacemi okolo přírodních žen obtěžována. 

Pár takových přírodních žen, které se hrdě zovou lesany, jsem už v životě potkala. A vetkly se mi do paměti opravdu tak, že je jen tak nevymažu. 

Obzvláště výživné bývají scény okolo dětí, které jsou vychovávány nevýchovou, což v reálu znamená, že jsou schopny vám poskakovat po hlavě a hrát přitom na buben, pročež matka se jen shovívavě usmívá a raduje, jakouže to vychovává osobnost. Jako sorry, právo každého končí tam, kde začíná právo druhého, takže jestliže mě nějaké dítě okopává v tramvaji, mám právo se ozvat a mám právo nebýt okopáváním obtěžována. Na nevýchovu v tu chvíli kašlu, protože dorazit na pracovní schůzku s okopanými kalhotami se nedělá. A vůbec ani domů nechci dorazit jak prase jen proto, že se nějaká přírodní žena rozhodla neřešit, že její dítě se chová jak nevychovaný .... (doplň dle vlastního uvážení)

Jestliže se přírodní matka rozhodne nenaočkovat své dítě, nechť jej nenaočkuje. Je mi to jedno, moje dítě očkované je a neočkované od něj nemůže nic chytit, nicméně se nepřeji, abych byla označena za nezodpovědnou, protože jsem se nedostatečně neseznámila s riziky očkování, protože kdybych to jako pochopila (asi jsem ještě tupá), tak bych tu vražednou látku do dítěte rozhodně nervala. Někdo neočkuje, já očkuju, prosím o toleranci. Děkuji. Vadí mi ovšem to, že některé přírodní matky odmítají i očkování psů a tam teda potom už jaksi mám problém, protože proti psím nemocem moje dítě očkováno není (a ani nikdy nebude), tedy mi nezbývá, než doufat, že ony přírodní matky jsou natolik zodpovědné, že své zvířecí miláčky vychovaly a tito se jim nikam nezaběhnou, o čemž ovšem dosti pochybuji, když vidím, jak nevychovávají své děti. Střet s neočkovaným psem bych si raději odpustila. Střet s neočkovaným dítětem nějak přežiju, protože rozcapenost a rozmazlenost se stejně očkovat nedají, s tím se člověk prostě musí smířit. 

A tak tak přemýšlím, proč ony přírodní matky zůstávají mezi námi hydrami ošklivými, co se opakovaně snaží své děti zahubit podáním očkovací vakcíny, co utloukají ve svých dětech osobnost tím, že je nutí respektovat nějaká pravidla (že třeba do cizích lidí se nekope, že při vstupu do místnosti je potřeba pozdravit, prosí se a děkuje, že spolužáci a kamarádi se netlučou a tak), mezi námi, co máme psy očkované, co krmíme děti (ó, hrůzo) komerčními potravinami a dáváme jim sladkosti!!! Proč se neodstěhují někam, kde na ně všechny tyhle věci nebudou útočit? Kde si budou moci kopat do kohokoli a kdykoli, nemoc hravě zvládneme opláchnutím obličeje a jedeme dál? Proč využívají výdobytků naší doby, když jimi tak strašně pohrdají? Proč chodí do nemocnic, když doktoři jsou hnusní, odporní, povýšení a ničemu nerozumí? Proč využívají škol, školek, obchodů? Proč jezdí MHD? Proč bydlí v domech? Já to prostě nechápu .... tohleto fakt nechápu a nechopím. Přitom by stačilo tak málo ...... 


Komentáře

 1. Mluvíš mi z duše! U nás jsou děti, vnoučata a v neposlední řadě i psi kompletně očkovaní!

  OdpovědětVymazat
 2. Ještě větší lahůdka je toto:
  http://neviditelnypes.lidovky.cz/mlcochovi-mentalni-koncentrak-na-sumave-fdr-/p_spolecnost.aspx?c=A150525_203608_p_spolecnost_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main
  To jsou lesany a lesani přímo kvalifikovaní.
  Milan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, tak to je přesně ono. Ta naše společnost je hnusná, ale když mi něco dá, tak si to klíďo píďo vezmu, proč ne?

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu