sobota 28. března 2015

Máme nové hlasování :-)

Jakékoli další tipy na pochutiny ze školních jídelen, které ve vás napořád zůstanou, mi pište do komentářů, budu je přidávat.


19 komentářů:

 1. Medové máslo si nepamatuji, ale jak sedím nad talířem mléčné polévky s kantorem za zády... jakoby to bylo včera... Sára

  OdpovědětVymazat
 2. Mě ovšem lečo znechutila vlastní máti, anžto ho má ráda a nechce celý život pochopit, že já bych po něm nejraději blila :).
  Jinak nemohu zapomenou na segedín - ovšem v tom dobrém, protože mi strašlivě chutnal. A taky čevapčiči, to bych se utloukla.
  Pim.

  OdpovědětVymazat
 3. koprová omáčka.
  B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ach jo, tak tu koprovku už nepřidám, protože už někdo hlasoval :-(, ale možno se k ní teda připojist zde :-)

   Vymazat
 4. Čaj s mlíkem ve školce. Doživotní trauma. Dana

  OdpovědětVymazat
 5. Nepřidám nic nového, jen potvrzuju:
  Polívka "mlíkovka", hlavní jídlo: "koprovka" zapito "čajem s mlékem" - to je novodobá forma mučení, která mě spolehlivě vyřadí na hodně dlouho z provozu. Shrine

  OdpovědětVymazat
 6. Škubánky s teplým mlékem a na tom mléku škraloup. Navaluje mi ještě dneska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. škraloup .... bléééééééééééé

   Vymazat
 7. Žlutošedé hrachové cosi (kaše, hašé?) s vařeným párkem a oschlým krajícem chleba položeným přímo na vlhkém plastovém táce. Záměrně nepíšu smradlavém, to si každý dovybaví sám.
  P.S. Taky platím a mladého nenutím :-) .

  OdpovědětVymazat
 8. Odpovědi
  1. Hlasuju pro plíčky, ty nepozřu dodnes.

   Vymazat
 9. Rajská polívka (na rozdíl od rajské omáčky, ta nevadila a nevadí dodnes)

  OdpovědětVymazat
 10. Zvláštní jak často se tu mezi "fuj" zmiňoval čaj s mlékem. Já ho miluju! A to už od školky. A milovala jsem tu ranní "školkovou" vůni právě čaje s mlékem. A úplně jsem se tetelila, když jsem vedla svoje první dítě prvně do školky a ono to tam takhle vonělo :-) Úplně stejně miluju špitální bílý kafe a masovou pomazánku.
  Ale zatím nikdo nezmínil špenát. Tak to bylo moje trauma. Dodnes se vidím v té naší školní podzemní jídelně, jak sedím - se slzami v očích - nad talířem s tuhým hovězím a zelenou, smradlavou srajdou, nade mnou matikářka Žílová a já nesmím odejít dokud nedojím, přestože v okénku pod stropem vidím, jak si mou lásku Káju Kostoleckýho odvádí ta kráčmera z Béčka Stejskalová. Fuj!!!

  P.S. Špenát jsem se naučila jíst až v 18 letech a miluju ho, stejně jako obě moje děti :-)
  Jarka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem čaj s mlékem (a teplé mléko) jako dítě nesnášela, teď ho miluju natolik, že jsem schopná si přidat mlíko i do zelenýho čaje :-).

   Vymazat
 11. Černý s bergamotem a plnotučným mlékem... óóóó :-)
  Jarka

  OdpovědětVymazat
 12. Plíčky na smetaně.

  OdpovědětVymazat
 13. Cocka sucha a zcela bez chuti.Nedala se spolknout.Plivali jsme ji do kapsicek od zasterek.Ve skolce se tenkrat nosivaly zasterky.

  OdpovědětVymazat