Máme nové hlasování :-)

Jakékoli další tipy na pochutiny ze školních jídelen, které ve vás napořád zůstanou, mi pište do komentářů, budu je přidávat.


Komentáře

 1. Medové máslo si nepamatuji, ale jak sedím nad talířem mléčné polévky s kantorem za zády... jakoby to bylo včera... Sára

  OdpovědětVymazat
 2. Mě ovšem lečo znechutila vlastní máti, anžto ho má ráda a nechce celý život pochopit, že já bych po něm nejraději blila :).
  Jinak nemohu zapomenou na segedín - ovšem v tom dobrém, protože mi strašlivě chutnal. A taky čevapčiči, to bych se utloukla.
  Pim.

  OdpovědětVymazat
 3. koprová omáčka.
  B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ach jo, tak tu koprovku už nepřidám, protože už někdo hlasoval :-(, ale možno se k ní teda připojist zde :-)

   Vymazat
 4. Čaj s mlíkem ve školce. Doživotní trauma. Dana

  OdpovědětVymazat
 5. Nepřidám nic nového, jen potvrzuju:
  Polívka "mlíkovka", hlavní jídlo: "koprovka" zapito "čajem s mlékem" - to je novodobá forma mučení, která mě spolehlivě vyřadí na hodně dlouho z provozu. Shrine

  OdpovědětVymazat
 6. Škubánky s teplým mlékem a na tom mléku škraloup. Navaluje mi ještě dneska.

  OdpovědětVymazat
 7. Žlutošedé hrachové cosi (kaše, hašé?) s vařeným párkem a oschlým krajícem chleba položeným přímo na vlhkém plastovém táce. Záměrně nepíšu smradlavém, to si každý dovybaví sám.
  P.S. Taky platím a mladého nenutím :-) .

  OdpovědětVymazat
 8. Rajská polívka (na rozdíl od rajské omáčky, ta nevadila a nevadí dodnes)

  OdpovědětVymazat
 9. Zvláštní jak často se tu mezi "fuj" zmiňoval čaj s mlékem. Já ho miluju! A to už od školky. A milovala jsem tu ranní "školkovou" vůni právě čaje s mlékem. A úplně jsem se tetelila, když jsem vedla svoje první dítě prvně do školky a ono to tam takhle vonělo :-) Úplně stejně miluju špitální bílý kafe a masovou pomazánku.
  Ale zatím nikdo nezmínil špenát. Tak to bylo moje trauma. Dodnes se vidím v té naší školní podzemní jídelně, jak sedím - se slzami v očích - nad talířem s tuhým hovězím a zelenou, smradlavou srajdou, nade mnou matikářka Žílová a já nesmím odejít dokud nedojím, přestože v okénku pod stropem vidím, jak si mou lásku Káju Kostoleckýho odvádí ta kráčmera z Béčka Stejskalová. Fuj!!!

  P.S. Špenát jsem se naučila jíst až v 18 letech a miluju ho, stejně jako obě moje děti :-)
  Jarka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem čaj s mlékem (a teplé mléko) jako dítě nesnášela, teď ho miluju natolik, že jsem schopná si přidat mlíko i do zelenýho čaje :-).

   Vymazat
 10. Černý s bergamotem a plnotučným mlékem... óóóó :-)
  Jarka

  OdpovědětVymazat
 11. Plíčky na smetaně.

  OdpovědětVymazat
 12. Cocka sucha a zcela bez chuti.Nedala se spolknout.Plivali jsme ji do kapsicek od zasterek.Ve skolce se tenkrat nosivaly zasterky.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu