Už zase!!!!

Šlo to postupně.


Co? Chřipka jedna zpropadená či co je to za obludu. Nejdřív jsem měla kašel, tak jsem se vyhrabala z kašle, pak mě postihlo zvracení a průjem, vyhrabala jsem se i z toho, pak mě začalo všechno bolet a dostavila se zimnice, i ta přešla a tělo přestalo bolet. Za dva dny, kdy se mi z nosu spustila rýma. 

Napadá vás, který příznak mě ještě nepostihl? Asi nějaká vyrážka ošklivá, která bude svědit a budu si ji muset škrabat. 

No, a aby toho fakt nebylo málo, tak si tím v mezidobí, kdy já byla v pohodě, prošlo ještě to dítě, takže jsme se už dva týdny z kapesníků, obkladů, teplých čajů, paralenů a dalších nezbytností doma nevyhrabali. Výhodný teda bylo, že když bylo blbě mně, tak mi ty čaje vařilo to dítě, když bylo blbě dítěti, vařila jsem zase já. Tak jsme se v tom samaritánství tak hezky střídaly a chlap nějak obstarával další věci kolem domácnosti, tak jsme snad všichni přežili v relativně uklizeném bytě, kde jedinými vadami na kráse byly peřiny v obýváku, aby jeden nebyl odstrčen, sem tam se povalující kapesník a občas nakumulované hrnky od čaje ve dřezu. 

A já teď chci věřit, že ta zpropadená rýma je opravdu to poslední, co nás ještě mohlo postihnout, a že až zdolám tuhle krabici kapesníků, budeme mít letošní epidemii za sebou.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu