Sice nemívám úctu k autoritám,

ale jestliže mě hlava státu nazve neandrtálcem, hodlám na to být náležitě hrdá


Projev hlavy státu jsem neposlouchala. Uposlechla jsem výzvy na fejsbůku a společně s několika přítelkyněmi a dětmi se shromáždila k malému setkání, kde jsme pojedly cukrovíčko (ona ta jedna teta je fakt neuvěřitelná), poklábosily a naše červené doplňky zářily do dálky. Já své dítě oděla červeně od hlavy po paty a dokonalý outfit rušily jen růžovo-černé proužkované rukavice (červné jsem nějak nemohla najít). Já osobně oděla červenou šálku, kterou kdysi uštrykovala babička, a jedna z kamarádek odkudsi vylovila letitou rudou bundu. Bylo to nádherné. Malé a soukromé. 

A tak jsem se uložila ke zprávám, abych se jakože alespoň zprostředkovaně seznámila s tím vánočním poselstvím. A dozvěděla jsem se, že jsem neandrtálec. Nuže, dobrá.

Nicméně tedy na to, že jsem neandrtálec, jsem náležitě hrdá. Fakt jako, jsem. A abych si to trochu zopakovala, tak jsem jukla k tetičce wiki. A co mě fakt zaujalo, že neandrtálci rozhodně nebyli hloupí. Tak to se mi fakt ulevilo. Jsem opravdu ráda, že si pan prezident nemyslí, že bych snad byla hloupá. 

Takže suma sumárum - jsem chytrá neandrtálka (je to asi žena od neandrtálce, ne?), myslí si to prezident, bude to pravda. 

Mimochodem počítám, že prezidentovi příznivci měli na Klárově ten megafon jednoduše proto, že nejsou neandrtálci. 

Jo, věděli jste, že neandrtálci měli už vyvinutou řeč? :-)

Komentáře

 1. Vítej v řadách "řvoucích neandrtálců" :-)
  https://www.facebook.com/pages/%C5%98vouc%C3%AD-neandrt%C3%A1lci/349157905263116?fref=ts , zdraví Shrine

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se k neandrtálcům hrdě hlásím již několik dnů :-)

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu