neděle 2. února 2014

Ne vždy platí,

že když se dva perou, třetí se směje


Tentokrát se pralo víc lidí. Ne, že by došlo na melu ála Slunce, seno a pár facek. Faktem ovšem je, že ona populární věta "Už se poprali?" byla dneska opravdu na místě. Mlelo se to zajímavě a my s napětím sledovaly. A tak dnes došlo k popření onoho přísloví o dvou, co se perou. Protože tady se ten třetí, kterým míním ubohou paní Evu V., asi opravdu nesmál. 

Pro paní Evu z toho celého plyne jedno ponaučení. Nikdy se nesnažte napravit chyby své nebo chyby někoho cizího, vyjdete z toho nakonec jako podvodník. 

A já si učinila několik závěrů, se kterými vás nyní seznámím:

1. Pokud vám někdo dluží peníze a dluh uhradí za dlužníka někdo jiný, máte zřejmě svaté právo do toho rejpat. Co na tom, že je to věc těch dvou? 
2. Když dostanete zálohu 27,5 tisíce, pošlete dál 20.000, 20.000 se vám potom vrátí, padá vina za celou situaci na toho, kdo vám vrátil těch 20.000. 
3. Když jste osoba na BC dobře známá, může se za vás postavit někdo, jehož historie příspěvků čítá TŘI, z toho dva jsou ty velebící vás. Běda ovšem, kdyby vás haněl. Umění dedukce mne vede k závěru, že by byl odkázán do patřičných mezi právě s odkazem na nevěrohodnost stran počtu příspěvků. 
4. Jo, a když vás někdo nemá rád, klidně o vás napíše, že jste podvodník .... vo co gou? Vo nic, že?

A tak jsem ráda, že jsem se naučila nakupovat sama, že zvládám si objednat v e-shopu, co potřebuju, umím si zajít do krámu a nepotřebuju všechny ty gaťky, kuřata, husy a kastroly. Je mi potom lépěji na světě. Nemusím řešit, kdo, komu, co a hlavně ........ nemusím ze sebe dělat ......... ale to nic. 

PS: Ano, prodejce nedodal, ano, prodejce se vymlouval, ale ANO, PRODEJCE PENÍZE VRÁTIL :-). 
PPS: Třeba se ještě dočkáme nějakého opravdového vysvětlení i od dalšího aktéra příběhu ... kdo ví? Ona "veselá" diskuse o gaťkách nám někam hodně rychle zmizela. A byli lidi, kteří předpovídali stejný osud i této. Já bych totiž fakt byla ráda, kdyby se tohle vysvětlilo. Už jenom proto, abych si mohla vrátit alespoň část iluzí. A potom se ráda omluvím :-). 





78 komentářů:

 1. Není Eva jako Evik, Evika Eva nejsou jedna a táž osova, možná že Evik není ani Evik, ale o co jde? Nejde o nic, však kámoška, tak nevadí.... :-D
  PS: huhla jen valí oči..... :-D doporučuji prohuhlit... :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Otázkou zůstává, kde zvostala Miluna.

   Jojo, huhla valil oči už odpoledne :D

   Vymazat
  2. Milunu si vzal Bernardo mioooo!!!! :-D
   PS: ještě jedno poznání: kdo není na netu, posílá SZ a maily a komunikuje.... :-D

   Vymazat
  3. A čemu na tom jako konkrétně nerozumíš?

   Vymazat
  4. Jáí rozumím právěže úplně všemu, všechno je mi jasné.... :-D

   Vymazat
 2. Dneska jsem se vážně celý den bavila. A vůbec nejvíc, když nám strejda gůgl naznačil, kdo by asi tak mohla být ona osůbka z bodu 3. Opravdu sranda :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tak já jsem ještě pomalejší nežli pomalá. Google sice něco vyplivl, ale stejně .. ani nepřihořívá.... Evik přece není ta Eva, ne? Brání paní J. ... Můžete trochu pomoci natvrdlejším?

  Pet

  OdpovědětVymazat
 4. Hledej lépe, málopříspěvková kámoška chovatelka je moc zajímavá osoba.... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně to "plive" jen nějakou E. z Milovic .., to jsem mimo? Já nevím, odkud je J. .. Přihořívá?

   Pet

   Vymazat
 5. už je to tady huž je to tady to jsem nevěděla že budu takhle slavná už po třech diskuzních příspěvcích holky fakt děkuju to jsem opravdu ale opravdu nečekala...a propo jak moc že jsem zajmavá osoba..?? :D evik 223

  OdpovědětVymazat
 6. jo a já jsem taky okradena okradli jste mě o příspěvek jsou čtyři heč..:D evik223

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí se podívat na datum a čas vydání příspěvku. Jako pokus o vtip slabé

   Vymazat
 7. tak já to myslela celkem no ted už jich je 5..:D evik223

  OdpovědětVymazat
 8. A ta, které se to nejvíc týká a údajně teď není na netu (velmi divné, jindy tam bývá pořád), si před chvílí vesele aktualizovala fotky na mmb :-))
  Kaitleen

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upravila jsem to, aby nám tu chuděrka nestrašila :-), aniž by o to stála.

   Jinak teda veseléééé, veseléééé :-).

   Vymazat
  2. Tak tak, ta osoba, která nestíhá a na netu bude až v úterý si aktualizuje MMB ráno, večer.... ale třeba potřebuje nutně něco prodat, aby bylo na vrácení záloh:-)

   Vymazat
  3. Tak já nevím. Nemůže se to nějak jako samo třeba? :D

   Vymazat
  4. Třeba kamarádka?:-)

   Vymazat
 9. není zač vaše počítadlo...:D evik223

  OdpovědětVymazat
 10. no nekecej ty se mě bojíš..:D
  evik223

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, já se netajím s tím, že jsem natvrdlá, takže tohle mi fakt hlava nebere.

   Vymazat
  2. Mně jo, chtělo by to léky. Tlumicí :D
   Jana

   Vymazat
 11. omlouvám jsem trapka nepochopila jsem příspěvek no nikdo nejni dokonalý že ...:D
  evik223

  OdpovědětVymazat
 12. Heleďte se, já to vůbec nechápu. Llevelyn, která má být na netu až v úterý, se v pondělí přihlašuje na MMB, je to tak? Nebo jsem zase jako vždy natvrdlá?

  A podle čeho si myslíte, že Evik = Ll?

  Teda snad neplácám nějaký hovadiny, já vždycky plácám nějaký hovadiny..

  OdpovědětVymazat
 13. ...evik223 taky plácá hovadiny...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja uz si nic nemyslim. Ja jsem letadlo .....

   Vymazat
  2. vy jste tak vtipné..:D evik223

   Vymazat
  3. ...všichni plácají hovadiny...

   Vymazat
  4. Evik223....fakt mě to nebaví číst?
   Kaitleen

   Vymazat
  5. tak to nečti když tě to nebaví..:D evik223

   Vymazat
 14. Tak Llev nám to všem pěkně vysvětlila. Docela chápu, že potřebovala čas na takové román, aby si to pěkně sesumírovala.
  Šak ona taková bezúročná půjčka k zahození není, zvlášť před Vánocemi.
  A ještě jeden dojem - na BC si bez špetky práce sežene hromadu zákazníků. Takže by si ty kševtíčky měla lépe ošetřit, když se jimi chce přiživovat. Za všecho samozřejmě může pán, ale kdyby ona věděla s kým hodlá obchodovat, tak se tohle nestalo a peníze by zadržené nebyly vůbec. No, bravo. Jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
 15. Vrtá mi to hlavou..

  Jak mohla Llev "držet peníze jen měsíc", když to co bylo na zálohách vráceno vše vrátila?

  Není to tak že ona ty peníze měla u sebe stejnou dobu jako prodej ze dvora + 1 měsíc??


  Ano, udělala blbost, utratila peníze které nebyly její. Neříkám že mě se to nestalo. Ale obejít to jako by se nic nestalo "bylo to na uhlí a tak" a poukazovat na prodej ze dvora? Proč na férofku neřekne JO, SORRY, STALO SE + holkám jsem to vysvětlila?

  Ale kdyby vysvětlila tak se nehlásí že nemají a o vrácení neví...

  Chjo.

  T.

  Přemýšlím tady, sorry, na BC není inko jako inko..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. EDIT - myslím těch 7,5tis

   Vymazat
  2. Ten původní vyvěšený a hned smazaný seznam byl na 31 000. Údajně se vybralo 27,5 tisíce, 20 odeslala.
   7,5 ticíce opravdu létá někde povětřím. Nebo tedy létal celý půlrok....

   Vymazat
  3. Jj 7,5 tisíce si nechala, neposlala do "dvora" ani nevrátila odesílajícím, tak nechápu, jak může tvrdit, že je měla jen měsíc a pán ze dvora půl roku. Ona měla půl roku 7,5 tis. a ještě si měsíc, měsíc a půl nechala vrácených 20 tis.. A mě ještě napadá, co by stalo, kdyby se pán na BC neozval nebo kdyby ho stihla smáznout. Některé psaly, že už zálohy odepsaly jako daň za blbost... . A kdyby je nedostaly nikdy zpět, zůstalo by to na něm.. .. Teď si může diskuzi smáznout a "obchoduje" se s čistým štítem.

   P.

   Vymazat
  4. Nooo, myslím si, že kdyby se to nerozvířilo, tak by se na to časem prostě zapomnělo.

   Vymazat
  5. ;
   Llev se totiž zachovala úplně stejně jako ten chlap (a jeho přítelkyně). Peníze používala pro vlastní potřebu a začala je vracet se zpožděním, po několikerém upozornění a postupně tak, jak je měla.
   Jaký je rozdíl mezi ní a jimi? Já nevidím žádný. Jen pán je hajzl všech hajzlů a Llev dobrá kámoška z BC.

   Vymazat
  6. Já tam jeden podstatný rozdíl vidím. Pán s přítelkyní investoval ty peníze do nákupu kuřic, krmení, energií atd.. A chov je opravdu nejistá věc, takže věřím, že o spoustu peněz mohl vlivem okolností přijít, i když vše není třeba tak, jak říká... . Ale ona část záloh po celou dobu držela a použila pro vlastní potřebu. Do tohoto obchodu, který dotáhla na BC neinvestovala práci ani vlastní peníze a očekávala jen tučnou provizi a když se nepovedlo, peníze zpronevěřila a nevěřím, že kdyby se to teď "neotevřelo", že by je všechny dostaly zpět. Někdo psal, že pán je zloděj, je to nad 5 tis. - podejte tr. oznámení. Tak uvidíme, jestli se bude podávat trestní oznámení v tomto případě. Já se jen divím domovnici, že si nechá špinit takhle své jméno a okrádat "své nájemníky". Měla by parazity tohoto typu odstřihnout, ale její věc samozřejmě.

   Vymazat
  7. Tak prozatím jen naštvaně navrhla uzamknout všechny diskuze o hromadkách. Taky řešení ne?

   Vymazat
  8. Původní Anonym, kterému to vrtá hlavou..

   Nebo leda že by vrátila na zálohách těch 7,5 tis + co se jí postupně vracelo ALE nevrátila tuto částku z posledních splátek.

   To by odpovídalo i, třeba.

   Ale v tom případě to tam taky nesedí - ten měsíc. Protože ty zálohy poslední které by se napasovali na 7,5 by byli listopad + prosinec. Tedy by si to nechala "jen" tři měsíce.

   Chápete mě.. doufám.. i když já už sama sebe skoro i ne, neumím to jednoduše napsat.

   Vymazat
  9. Ať je jak je to, není to tak složitý. Před třičtvrtě rokem vybrala 27 tisíc. Poslala 20. Po půl roce se jí 20 postupně začalo vracet, ona taky postupně vracela. A zase 20. Ke dni "vypuknutí aféry" :-) některé ještě peníze neměly. Jednoduché. Je v podstatě jedno, jak dlouho ty peníze měla. Prostě je měla a nevrátila. Používala je.

   Vymazat
  10. Jasně a to, že cizí peníze použila na nákup uhlí je vpořádku! :-))) BC kámoška přeci... Ještě to zaobalí jaká je vlastně chudinka:-))
   A kdyby nevypukla aféra, tak se někdo ani nedoví, že má peníze už dááávno u sebe, jen je jaksi nevrátila...ale co měsíc rychle utekl přeci, ne? Pánovi se vyčítá, že vrátil ve splátkách, a co udělala ona:-)))) to saméééé:-)))) zadržovala prachy pro svoji potřebu:-)))

   Vymazat
 16. Prodej pštrosího masa z farmy „Prodej Potvora“

  Milé spolukrafařky a kamarádky z KŠM,

  Nabízím zajištění výborného pštrosího masa z farmy Prodej Potvora. Jde o prověřený zdroj - farmu mého výborného kamaráda (znám ho už dva dny přes Facebook). Zvířata jsou chována ve výborných podmínkách, žijí v obrovských výbězích (každé zvíře má k dispozici celých 50 cm2), během dne mohou navštívit saunu, krytý bazén i minigolf. Bylo zjištěno, že jim chutná a také výborně po ní rostou – tráva z okolí Fukušimy, tak jim ji majitel odtamtud dováží. Dále mají pštrosi k dispozici psychoanalytika, aby umírali v klidu a s vědomím, že je to smrt pro dobrou věc. Jedná se tedy o „nestresované“ maso v biokvalitě.

  Celou akci organizuji jen z dobrého srdce a pro dobrý pocit, že vaše bříška dostala jen opravdu kvalitní masénko. Jen pro úplnost tedy uvádím, že jsem si řekla o provizi v řádu několika tisíc, ale to je odměna za to, že mě budete „prudit“ svými objednávkami a také poskytnu na nějakou dobu azyl vašim penězům na mém vlastním účtu (na maso je nutné zaplatit zálohu ve výši 100% objednávkové ceny). Takže je jasné, že to nebudu dělat zadarmo!

  Obchodní podmínky

  Prodává se za 700 Kč za kg živé váhy. Zvířata budou rozvážena po celé ČR, zájemkyním mimo republiku bude maso posláno poštou, samozřejmě doporučeně. Pokud seženeme ledničku, maso bude zaváženo v ledničce na přípojném vozíku (lednička ovšem nebude zapojená, nemáme tak dlouhou prodlužovačku). Když neseženeme vozík ani ledničku, bude na místo dovezen živý pštros přivázaný na zahrádku auta a zákazník si ho namístě sám zabije, oškube a naporcuje. Čerstvost masa tak bude zaručena.
  Pro případné budoucí šťouralky uvádím, že chov pštrosů s sebou nese velkou řadu rizik. Může hodně pršet a slabší jedinci se tak mohou utopit v kaluži, někteří pojdou následkem „volnočasových aktivit“ (nepřežijí horko a vlhko v sauně, utopí se v bazénu, následkem zásahu golfovým míčkem apod.), občas se vylíhnou jedinci s nepřiměřeně vyvinutými křídly a uletí. Majitel farmy také viděl na sněhu stopy od ocelota, takže je možné, že některé kusy ocelot zadáví. Není prý ani vyloučen výskyt pštrosí chřipky. Může se tedy stát, že přes zaplacenou zálohu, žádného ptáka neuvidíte. Budu se snažit v tomto případě z něho zálohy vymámit zpět, ale bez záruky. Může nastat i situace, že se z farmy Prodej Potvora peníze vrátí, ale na mém účtu je požere faktura za plyn či elektřinu. Těm ,které budou hodně prudit, se budu snažit zálohy postupně vrátit, pokud budu mít čas. Těm, co se neozvou, odepisuji jako daň za jejich blbost , kde já jsem výběrčí daně.

  Provedením objednávky potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami.

  Závěrem chci jen dodat, že já i pán z farmy Prodej Potvora jsme poctiví a slušní obchodníci

  Vaše kamarádka Plev

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tohle mne odstřelilo :D, díky :-). TO jsem potřebovala :D

   Vymazat
  2. Jsem se málem zadávila tuňákem :-)
   Beru dva a chci je živý. Já je chci vidět přivázaný na tý zahrádce :-)

   Vymazat
  3. Máme satelit bazén, ještě nám chybí pštrosm, chci ho klidně živýho.... :-) ale v lednici....

   Vymazat
  4. Jarka - píšu si, pošli zálohu ve výši 182 tis.. Pštrosy nestresujeme vážením, stanovení váhy provádíme kvalifikovaným odhadem. Wikipedie uvádí, že pštros dosahuje váhy až 130 kg, pro výpočet ceny používáme vždy tento údaj. Zdá se nám to maximálně spravedlivé. Pokud při jízdě spadnou a "rozšmelcuje" je kamion, bude dodána pštrosí sekaná a připočteny 2 tis. k ceně , neboť maso již bude částečně zpracované.

   Plev

   Vymazat
  5. Bez výhrad souhlasím. Peníze máte na účtě. Pokud by ptáci následkem saunování a zelené stravy nedosáhli průměrné váhy dle Wiki, přebývající částku si nechte. Udělá mi radost, když je použijete jako základ na další jamky ve výběhu.

   Vymazat
  6. Plev to je výborný, výborný, výborný. Do hromadky se hlásím, jen co někoho oškubu :DD.

   Vymazat
 17. Potřebovala bych doplnit kontokorent...nechcete mi pomoct? :)))))
  Slibuji, že vrátím obratem ;)

  Do hromádek bych se nepřidala už nikdy. Stačilo jednou, irituje mě výraz "opruzné", to bych chápala, kdyby na tom dotyčná nerejžovala. Takž já podmínky neakceptovala a nepřidávala se už, jsem tomu moc ráda.

  I.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechceme, protože taky potřebuju něco hodit na účet. Sice netopím uhlím, ale já bych docela i věděla, kam s tím :D

   Vymazat
  2. Stavím se do řady. Kdo mi dobrovolně pošle jakoukoli částku vyšší než 1 000,-- Kč (slovy jeden tisíc Korun českých a více), toho budu v diskuzích velebit, chválit a doporučovat a zároveň slibuji, že nebudu rýpat a blbě se ptát.
   To víte, zadarmo žádný opeřenec nehrabe ;).

   Vymazat
 18. Já si také myslela, že to prodává prověřené dobré maso od kamaráda či někoho, koho dobře zná a na koho se může spolehnout, případně si i prověřit nastalou situaci....
  Ale prachy jsou prachy, že....
  A taky by mě zajímalo, zda-li tyto provize zdaňuje, protože tyto její hromadky nejsou obchůdky pro pár kamarádek, co se domluvily, ale normální kšefty...
  Kaitleen

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale už má sušičku za odvoz:-) to je dar ne? :-)))

   Vymazat
  2. Jakou zase sušičku? Já poslední zaregistrovala penál .... mám nějaký mezery, koukám :D

   Vymazat
  3. Mě překvapilo že si na tom někdo něco přihazuje.. a ještě víc že je to běžné - jako možná ani tak ne že přihazuje, ale že to neřekne?

   Objednávala jsem několikrát a všude to bylo bráno jako že je to "z dobré vůle", kdyby tam bylo "jooo něco si přihodím ať víte" tak se pak necejtím blbě a neděkuju do alelujaaa..

   Anonym, kterému to vrtá hlavou

   Vymazat
 19. http://baby-cafe.cz/forum/diskuse/46/49026
  a ten čas, byla rychlá už po 12 min. byla její:-)))
  Holt to bylo ještě předtím než vznikla diskuze s panem ze dvora,,,,to musela mimo net na pár dní:-))))

  OdpovědětVymazat
 20. "Pro mě je důležité, jak to je mezi mnou a holkami, od kterých jsme zálohy vybrala, jak to vidí ony. Zbytek se po mě klidně může vozit a vozí, v zásadě paralelně a o tom stejném tu a na KŠM. Poslužte si. "

  Ale mileráda. Celou akci sis vymyslela sama, věděla jsi kulový o tom kdo drůbežář je, jen jsi viděla výdělek. Tak teď nenapadej ostatní, když se docela logicky ptají.
  Jo a asi se budeš muset přestat divit, že se někomu nepozdává, že sis za cizí peníze koupila uhlí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nabízím domácí drůbež od známého z Moravy - (prodej ze dvora), chovaná venku na louce, přirozený chov, žádné haly, klece.. krmená obilím, vlastně bio (necertifikované) :-D
   Já vím, kde byla úplně prvotní chyba.... :-D a v drůbežáři to nebylo.... :-D
   a krom toho (a na to se zapomíná), jí tam nějhaká uživatelka upozorňovala, že to nějaký podvpdník, neb certifikaci prostě nemá.... a tyhle příspěvky jsou nedohledatelný, neb je kdosi smazal.... :-D to bylo hned na prvních stránkách té hromádkové diskuse.... :-D

   Vymazat
 21. Ohani a vymlouva se tim, ze cekala az bude mit vse a pak vracet... Pry podle jakeho klice to mela vracet? Ale to si nikdo nevsiml, ze ten prudivejsim uz vratila? Tzn. Pozdrzela jen tem, co to odepsaly?
  A postovne... Fakt me prekvapuje, ze Ame to nedochazi! Proc by holky z BC mely platit balik za celou 53kg zasilku? Dyt to je nelogicke?
  Neco tu smrdi... A slepici trus to nebude (spis nejaka zdechlina).

  OdpovědětVymazat
 22. ale uhlí je uhlí:-)
  Hádám, že jakmile poslední potvrdí, že dostal peníze nazpátek tak se zase hezky smažéééé celá dikuze .....a BC má MATKU TEREZU, ááááách:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jediné co mě uklidňuje je, že na každou svini se vaří voda.

   Uč.

   Vymazat
 23. Čistě teoreticky by mě zajímalo, jak by se vedení postavilo k "obyčejné uživatelce", která by takhle ochcala ostatní. Nebo kdyby "obyčejná uživatelka" napsala takovou debilovinu jakou je TVL.

  OdpovědětVymazat
 24. Ahoj,

  JDU SI zakricet aspon k tobe :) spolecne neobjednavam... Ale to co pise Llev, mi smrdi na 100 honu!
  Do diskuze se mi psat nechce, ale straaasne me to rozciluje. Preci to, ze zaplatila vice by nemela promitnout na ostatnich, ale doresit si to s tou kamaradkou. Pokud je balik na vahu a "chudatko" Llev tam ma jen treba 4kg z 53kg... Tak ci je to blbost, ze plati polovinu baliku? Nepochopim!!!
  Sama pise, ze se ji zachtelo kosmetiky - ta je preci tezka, ne?
  Tupost lidstva me fakt zarazi... By to nekdo cizi, tak ji zenou...
  AnonymKx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačilo by, kdyby byly účastnice prohozné. Myslím, že by byl rachot. Mrzí mě, že ano, my ostatní jsem si obrázek udělaly, ale blba dělají stále ze Zahradnice : / přitom i já už pochopila, o co jí šlo. A když někdo má rozdělaný balík, tak asi tam má něco a ne jen tu VS kterou nabídla na BC. No protiřečí si a chápu, že promazání nebo smazání by se hodilo.

   Vymazat
 25. No jo, jenže když LL. napíše, že se zaplatilo za balík víc než čekala, tak co, holky mlčí a zacvakají a ještě jí poděkují, že mají zboží. Chudinka tam pak ještě doplní, že je naštvaná, že s tím bylo plno práce a prodělala na tom a bla bla a všichni ji to sežerou, jenže jedna holka se nedala a začala se ptát, proč jsi platila tak hodně, proč a proč? Až zjistila, jak to je. Že to není náhoda, že prostě se s kamarádkou rozšouply a myslely si, jak jim VS a holky z BC zaplatí balík 53kg z USA:-)))) - navíc bez holek z BC by ani ona neměla Vikinu, žeee - ale proč to nemít zadarmoooo, neberto:-)

  OdpovědětVymazat
 26. Pštrosí maso z farmy Prodej Potvora – upřesnění obchodních podmínek

  Poučena od jiných dobrovolných organizátorek „hromádek“, chci předejít následným dohadům tím, že stanovím přesné obchodní podmínky. Je mi až smutno, jak jsou některé účastnice hromadných nákupů nevděčné, závistivé a zlé. Jak při své omezenosti nechápou princip hromadných nákupů, při krachu obchodu by chtěly své peníze zpět a dokonce hned! Navíc jsou schopny se nimrat ve stanoveném poštovném a hledat tam logiku a spravedlnost. Ještěže jiné dokáží poděkovat a projevují vděčnost a ocenění, když jsou jim jejich peníze vráceny po roce zpět. Jinak bych snad na organizaci nákupu pštrosího masa rezignovala. Doufám, že já těmto nepříjemnostem předejdu jasnými obchodními podmínkami.

  Obchodní podmínky – poštovné
  Pro zákaznice, kterým bude dodáváno pštrosí maso poštou, uvádím: uhradíte poštovné, které bude zahrnovat cenu poštovného za vaši zásilku + bude každé připočítána část poštovného, které jsem zaplatila já za celý minulý kalendářní rok, jakož i náklady na poštovné vynaložené v minulém roce mou sestřenicí z druhého kolene a nakonec i loňské poštovné mého bratrance z Uzbekistánu. Poštovné moje a poštovné sestřenice a bratrance bude rozděleno rovným dílem podle počtu osob, kterým bude dodávka masa zasílána poštou, takže je to absolutně spravedlivé. Pokud by se někomu přece jen zdálo stanovení poštovného nelogické a nespravedlivé, obraťte se na mou advokátku JUDr. Kl.ame, ona k tomu nějakou „logiku“ vymyslí. Pokud nebude k dispozici JUDr. Kl.ame, zastupuje jí JUDr. Fixl. Obě najdete na internetových stránkách Baby-utrejch u Fidorrky.
  Pozn.: uvedené stránky jsou nevalné pověsti, přístup je povolen jen osobám starším 18-ti let. V současnosti je hlavním tématem lechtivý žánr na pokračování TKCH (Takový velký chtíč).

  Plev

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty vole ty vole ty vole to je bomba!!!!!! :DDD

   Vymazat
  2. Plev, prosím, napiš mi přes kontaktní formulář :-). Klidně z nějaké anonymní adresy. Ale abych se Ti "dopsala" zpátky. Díky

   Ivča

   Vymazat
 27. Obchodní podmínky, dodatek

  A pokud by vám šlo o princip, tak celou akci zharmonizuje VLožka, protože tak jí přikázal Vesmír a manžel rád harmonizuje celou situaci svými vydělanými vesmírnými harmonizačními žetony : -), jen aby měl klid na své aktivity.

  Plev

  OdpovědětVymazat
 28. Teda Plev:
  super, supervýstižné
  dnešní den na BC - to je fakt maso .....

  OdpovědětVymazat
 29. vité všichni konec tohoto příběhu ?????? prodej ze dvora nemel nikdy vedet že Eva zálohy vrátila a prodej ze dvora by cinkal po druhé 20 000 jenže tím že se to rozvířilo musela pravda ven 7.500 zadrženo rok 20 000 zadrženo rok prodej se omluvil uznal chybu, a také ví že někomu naletěl

  OdpovědětVymazat