Povšimněte si, prosím,

že dnes vydávám dva blogy v jeden den


Nebývá to v mém případě zvykem, ale jednak jsem měla kvůli horám týden pauzu, takže témata se valí, druhak potom ten předchozí byl v podstatě na přání a tento je můj. A já prostě musela :-))))


Včera jsem potkala obdivuhodně šlechetného muže. Jeli jsme s dětmi do nákupního centra, já je dala do koutku, jako vždy, objednala jednu pizzu na dva talíře a pití, jako vždy, pracovala, děti přišly sníst pizzu, já pracovala, pak jsem chtěla platit a hle.... peněženka nikde. Muž mi telefonicky potvrdil, že leží u nás doma na botníku, 15 minut autem. Šlechetný číšník nejen že řekl že je to dobrý, že jsem častý host, a ať to přivezu dnes nebo zítra, ale ještě mi jako gentleman dámě v nesnázích nabídnul, že za mne zaplatí dluh v dětském koutku, a že mu to pak zaplatím dohromady. No naštěstí slečna v koutku mi taky vydala děti a řekla ať to přinesu. Dluh dnes se vzájemnou výměnou mnohých omluv a díků a to je dobrý splacen, ale pořád mi zůstává hřejivý pocit, jak byli ke mně milí :-)

zdroj zde

Nic zvláštního. Jeden popis jednoho dne, kdy někdo zapomněl doma peněženku. Taky se mi stává. Mobil, klíče, peněženka. Furt někde něco nechávám. 

Kdo je přírodní žena a chce do diskuse podobně postižných, nechť se mi nahlásí 

zdroje zde

Zase jen citace. Hledají se přírodní ženy, které zalévají menstruační krví, chodí bosky, rodily by na louce a tak vůbec. Prostě přírodní ženy někdy nazývané jako lesany. tak dámy, mám třetí den no poo vlasy, a furt dobrý :-) já si je teda myla doteď Alverde šamponem a moc nadšená jsem nebyla - takže mám asi hladký přechod nebo co, bez fáze mrakomor? ;-) 
a jak jsem byla v tom a v koupelně mi stál kokosák a ten prášek sody, tak jsem to zkusila rovnou na ty zuby, no oproti mé Alverde zubní pastě skoro zlepšení ;-) 
tak eště tu sodu do podpaží jsem nezkoušela, kamsi jsem ji zase "uklidila" a nedivila bych se kdyby to oproti mému - pozor překvapení: ALVERDE deodorantu taky bylo zlepšení :-) 

já se teda za alternativní považuju, a jsem čím dál víc :-) skoro měsíc už třeba dost nenosim boty... :oops: a několik matek to dost popudilo, neb se na mne jejich děti odkazovaly, že já jsem bosá a ony nesmí :roll:


zdroj zde.

Opět jen citace. Někdo si prostě nemyje vlasy šamponem, zuby nečistí zubní pastou a tak vůbec. Alternativní způsob život, nic proti. Jeho věc. 

Ovšem - řekli byste, že autorem všech tří citací je jedna a tatáž osoba? Ta osoba alternativní, odkazující k přírodnímu způsobu života? Tak ta alternativní přírodní žena navštěvuje pravidelně obchodní centra, dává děti do dětského koutku (když je před tím odhlásila ze školky, protože musely podávat ruku) a krmí je pizzou z místní pizzerie. Já tomu nějak nerozumím, tak se tedy půjdu věnovat něčemu užitečnému. Třeba praní v pracím prášku, žehlení žehličkou nebo bych si mohla přelíznout zuby zubní pastou :-). Jo, co takhle, že bych jarem umyla nádobí? 


Komentáře

 1. :D :D :D trošku schíza

  OdpovědětVymazat
 2. internet snese všechno....na internetu můžeš být kýmkoliv......možná bychom zírali, kdybychom s Plenkou strávili jeden SKUTECNY den, jak to opravdu je...............

  OdpovědětVymazat
 3. Když je někdo superžena, tak klidně dokáže žít několik naprosto odlišných životů najednou....tahle má jeden alternativní, druhý konzumní, a ve třetím o tom píše na netu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ále prosimtě, neblbni, nejsem superžena, přijeď na kafe s tou nad tebou :-) PLenka

   Vymazat
 4. A co ty víš, co tam na pizzu dávaj místo kečupu ;-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. do restaurace, kde dávají na pizzu kečup, bych asi dobrovolně opakovaně nechodila. dávají tam samozřejmě sugo. chutná čerstvá pizza z prvosurovin :-) PLenka

   Vymazat
 5. Se nedivím, že šlechetný čísník řekl, že je to dobrý, když viděl matku bez bot...

  Pavlína SD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ženy, ta soda se omývá, ta se na hlavě nenechává. a pak se to oplachuje tou octovou nebo citronovou vodou. a to se taky omývá. nerada bych abyste to nějak zvoraly, až to budete po mně zkoušet. takhle v zimě bez bot chodím jen s košem, nebo s tříděným odpadem, nebo krmit ptáky, do nákupního centra v zimě chodím v obuvi :-) PLenka

   Vymazat
  2. Edit: ...se sodou v hlavě.

   Vymazat
  3. PLenko, děkuji za radu, zůstanu u šamponu.

   I.

   Vymazat
 6. :-)))) Tak takhle už jsem se opravdu dlouho nenasmála!!! Šílená matko, děkuji za Vaše komentáře, prodloužila jste mi život o několik minut :-))) PLenko, Tobě děkuji za to, jaká jsi. Málo kdo na sebe dokáže prásknout tolik. Už se těším na fázi mrakomor, i na naše jarní sbírání bylinek u potůčku - samozřejmě bosky. Všem přeji hezký den.

  OdpovědětVymazat
 7. PS: proč se nikdo nepodepisuje? :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Pamatuji si, jak jednou líčila historku o zaklapnutých dveřích, když jim na zahradě montovali zavlažovací systém, ale děti nesplachují, aby šetřili vodou 😊.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale o tom už tu Ivča taky psala, Milí bakaláři se jmenuje ten příběh kde se to řeší, myslím :-) tam objasňuji že zahradní závlaha určitě není napojena na vodovod. a nespalchujeme po malé hlavně proto, že to není potřeba. moc jsi to nepochopila. PLenka

   Vymazat
 9. Plenko, já tě žeru! Žena má rozhodně mít mnoho tváří, je to pro ni zdravé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) jo? tak to je všechno v pořádku :-) PLenka

   Vymazat
 10. Ahoj Ivčo, nahnala jsem ti sem nějaký nový čtenáře, mý Facebookový přátele :-) Zajímalo mne, jak mne viděj :-) Jestli jim taky připadám schizofrenní.

  Ten minulej článek o Praha - Paris - Hilton mi připadal docela dobrej :-) Vtipnej, krátkej, nikoho nenapadal. I když inspiraci jsi asi našla v Kolíně, co?

  No tak se měj krásně :-) Díky že já jsem ti věčnou inspirací i v roce 2014 :-)

  PLenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plenko, skoro bych řekla, že jsi nejen věčnou, ale i vděčnou inspirací.

   No jo halt. Káže vodu, pije víno. Staré jako lidstvo samo.

   Vymazat
  2. a vo tom to je

   Vymazat
 11. Dětský koutek v nákupáku a pizza. Jak podnětné prostředí pro děti. Hlavněže je maminka alternativní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak je to tam rozhodně podnětnější, než ve školce, kde děti při pozdravu podávají ruce.

   I.

   Vymazat
 12. Plenko, já smekám. Tys je tu setřela, jak dlouho nikdo. Potlesk, holka :)
  Ivano, haloooo, no Ivano! Tak nebreč v koutku, nakonec, i ta sledovanost Ti díky Plence stoupla, tak vylez a něco jízlivého sesmol, hm?
  D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hahaha, já jaksi chápu, že jsou lidi, co se celé dny šťourají v nose u kompu, ale tak nějak k nim nepatřím.

   Milé D., až budu mít čas, chuť a náladu, jistě se dočkáš. Ale pokud nemám čas, chuť nebo náladu, budeš muset v tom koutku plakat ty, že tady nemáš co číst.

   I.

   Vymazat
  2. Plenka že je tu setřela?Kde?Nemůžu to najít.Vidím jenom Plenku,která baví.
   B.

   Vymazat
  3. Tak já předně nevím, jestli to vůbec psala PLenka, protože ta opakovaně avizovala, že sem chodit nebude.

   Dále potom D. je anonym, stejně jako PLenka (tedy nejsou před komentováním přihlášeny), takže ve světle toho, že někdo dokáže procítěně hovořit o životě z prány a současně o pizze se sugem, bych se už nedivila vůbec ničemu :D

   Vymazat
  4. Myslíš,že mstivá D.je zároveň Plenka?:-()()
   B.

   Vymazat
  5. Nic si nemyslím. Jen vím, že by mne to nepřekvapilo :D

   Vymazat
 13. A úplně nejlepší je kupovat BIO potraviny, chvástat se s tím, a pak je vyhazovat. To je ekolóóógije až za roh :-D

  Uč.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat