úterý 17. července 2012

Tomuto článku

byla už na začátku přisouzena krátká životnost

Původně jsem mu chtěla nechat 24 hodin. Nenechám mu ani to, protože v tuto chvíli jej četlo již 300 lidí, což je podprůměrné číslo. Články na tomto blogu mají vyšší čtenost.

Já jsem však už od začátku věděla, že byl drsný. A proto jsem se rozhodla nechat jej viset jen chvíli a potom jej smáznout.

Nechci totiž, aby jej někdo četl, nezaslouží si to.152 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 9. Že by svědomí???

  Učitelka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím si, že kdyby ohleduplnost, že by ten článek vůbec nebyl publikován. Ač se mi článek v Ona dnes nelíbí, a ono zde citované už vůbec, tak mi tvé tvrzení, že ti je tu podsouváno, že píšeš o někom a ty tvrdíš,že ne přijde jako paranoa.

   Učitelka

   Vymazat
  2. Otázkou je, kam ji chci směřovat :-).
   Paranoia - hm, nová to diagnoza. Jdu si jí zařadit na seznam.

   Vymazat
  3. Ohleduplné by bylo článek vůbec nepublikovat. Publikovat a pak smazat je naopak velmi neohleduplné. Nechápu také poslední větu upraveného článku, stejně tak jako smysl tohoto blogu ( už opět:)). Umí autorka psát i o něčem jiném, než o tom, co se píše na serveru, který ona označuje za peklo?? Nebo je opravdu smyslem tohoto blogu cíleně pomlouvat jiné? Bude-li mi tentokrát odpovězeno, tak abych to pochopila, budu ráda:)
   M.

   Vymazat
  4. Odpovídat na otázku, na kterou jsem odpověděla už několikrát, nebudu. Je to stejně jako házet hrách na stěnu. Kdo chce, pochopí, kdo nechce, nepochopí.
   Napíšu jen, že umím psát i o něčem jiném. Opět, kdo chce, vidí a viděl, kdo nechce nevidí a neviděl. Toť každého věc.

   Vymazat
  5. Že by chyběly argumenty? A tomu, že umíš psát i o něčem jiném, nevěřím, protože jsem tady nic jiného nečetla.

   A ačkoliv mám asi ( nejsem si jistá, protože odpověd na svoje otázky jsem nedostala) na některé věci podobný názor jako ty, tak se mi prostě nelíbí forma, kterou jsi zvolila, nic víc, nic míň.

   Pochopit bych chtěla, ale hlava mi ti nějak nebere ...:)

   M.

   Vymazat
  6. Nebudu Ti to vymlouvat. Celé jsem to vysvětlovala několikrát + mám důvody, které nechci a nebudu nikomu (a když myslím nikomu, tak nikomu) vysvětlovat.

   To, proč to píšu, jsem tady vysvětlovala několikrát, tudíž to není o absenci argumentů, ale o tom, že mne fakt unavuje pořád dokola vysvětlovat proč. Jsou lidi, kteří píší o politice, taky se jich nikdo neptá, proč. Jsou lidi, který píšou o kriminalitě, taky se jich nikdo neptá proč. Blogy bývají většinou monotématické. Tento se vyvinul z jiného, který byl na bloguje.cz, které skončilo. Mám všechny články v archivu a vím, o čem blog byl, kam se vyvinul a proč.

   Forma se Ti líbit nemusí, to je každého věc. Je i každého věc, zda to tu čte a co si o tom myslí. Ponechám na uvážení čtenářů, zda mám nebo nemám pravdu či zda ji mám částečně.

   Mě zase hlava nebere jiné věci.

   Hezký den.

   PS: Většinou chci, aby někteří (někteří je míněno jako někteří, nemusí pochopit všichni, to není v mých silách :-))) pochopili, ale když vidím, že nemá cenu vysvětlovat, vysvětlovat přestávám.

   Vymazat
  7. A mimochodem - forma "za bukem" by asi byla lepší, že? :-)))).

   Chjoooooooo, typické ...

   Vymazat
  8. To o čem byl předcházející blog nevím a asi proto se ptám. Slušně jsem se ptala, slušně jsem byla odkázana někam. Takže ano, tento blog je monotematický a tím tématem je pro mě pomlouvání jiných osob z důvodů, které autorka nikomu, rozuměj nikomu:) , nebude říkat , což tedy i v porovnání s bulvárem nic moc :):)
   M.

   Vymazat
  9. A o tom to právě je. Blog jel dva roky zpátky, možná i víc, musela bych se podívat. Příhody ze života netáhly. Když jsem napsala první článek na téma "peklo" natáhli se lidi a začali mi psát. Z toho se to celé vyvinulo. Občas napíšu i něco jiného. Občas.
   Přirovnání s bulvárem tu už taky padlo. Je to divný, všem vadí, všichni ho odsuzují, ale furt ho čtou a furt ho čtou. Divný, že?
   A podle pravidel BC by asi fakt bylo lepší, kdybych si s tím vlezla za buk. Ale já tyhle zvrhlý doporučení fakt nebudu dodržovat. Že to mám vypovídat někde někomu, aby to nikdo neslyšel? Proč?

   Vymazat
  10. a milá M., stejně mám dojem, že čteš jen to, co chceš, takže fakt nevidím důvod, proč cokoli víc vysvětlovat:
   http://klubsilenychmatek.blogspot.cz/2012/06/uboha-podnikatelka-hokynarka-na-trhu.html#more

   Vymazat
  11. No ohleduplnost mě celkem pobavila, to by tu toho muselo zmizet daleko víc, kdyby ses chtěla chovat ohleduplně...
   Navíc si trochu protiřečíš, protože jsi nás tu přesvědčovala, že to přece vůbec nebylo o té dotyčné, ne?
   P

   Vymazat
  12. Jasně, že uděláš všechno proto, aby se ti zvýšila návštěvnost blogu, kterého si nikdo předtím ani nevšiml.

   No nic k vedení diskuze nemám dostatek informací, jen mě zajímalo, co vede dospělého? člověka k založení veřejného blogu s tímto tématem.

   Buď se jedná o téma, které je možné se vším všudy probírat veřejně, nebo ne a pak nechápu, proč je veřejně nabízeno k diskuzi.   M.

   Vymazat
 10. Dík za ohleduplnost, té pravé se to stejně nedotkne....

  OdpovědětVymazat
 11. Děkuji ti za to, že máš v sobě více ohleduplnosti, než vlastní matka dotyčného děvčátka... ikdyž je to smutné, velmi...
  XYZ

  OdpovědětVymazat
 12. Ivčo, jen piš dál, tady na tvém blogu je jediná možnost napsat, jak skutečně vnímám osobu D. Jinde se to prostě nedá a to o něčem svědčí. A vůbec si nemyslím, že své komentáře k ní jsou sprosté nebo urážlivé, jsou jen mírně nesouhlasné... Prostě z jiného pohledu.
  Del.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, tak konečně asi chápu smysl tohoto blogu...
   P

   Vymazat
  2. Tak nějak ... pokud se někdo chová jinak, než se nám líbí, je třeba si založit blog a každé (!) jeho chování patřičně okomentovat nebo lépe pomluvit. Nestačí jednou vyjádřit názor a dál to h ... nerozmazávat.

   A srovnání s bulvárem sedí - pomluva popř. něco na hraně pomluvy přece přitáhne čtenáře. Bez BC by to autorka zřejmě nezvládla (sama píše, že články o něčem jiném čtenáře nepřitáhly).


   M.

   Vymazat
 13. P. Jen doplním, že tenhle blog není jen o D., takže budu ráda, když můj výrok budeš brát obecně ke všem tématům na tomto blogu:-) zde je opravdová svoboda slova a za to dik.
  Del.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ostatní témata jsou opravdu hodně v menšině, ta hlavní náplň je bohužel naprosto zjevná :-(. A tvůj předchozí příspěvek také vypovídá dost, myslím, žes to tam napsala dost jasně.
   P

   Vymazat
  2. Jo a psát o svobodě slova, když se podíváš, kolik tady bylo odstraněno komentářů? ...
   P

   Vymazat
 14. Je mi dost líto, že nevím, co se tu psalo. Nebyla jsem tu jen dva dny a uteklo mi to, chjo :-(
  Eliška WK

  OdpovědětVymazat
 15. P nechápu, co tě vlastně prudí? Nechápu, proč chodíš číst tenhle blog? Asi je dost těžký pochpit, že někdo se dokáže na věci podívat svýma očima a nebéká s davem.
  Del.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebéká? Ale béká, i když jen s takovým maličkým davíčkem.

   X

   Vymazat
  2. Del. mě nic neprudí, já jsem vpoho :-). Ale vidím hodně velký rozdíl mezi "díváním se svýma očima" a "vytahováním špíny a pomlouváním několika konkrétních osob pořád dokola".
   P

   Vymazat
  3. P. já jsem bohužel žádnou pomluvu ( nic nepravdivého) nenapsala, tak jaká špína? Del.

   Vymazat
 16. X- takže ideální a správné je békat jen ve stádu, ke kterému patříš nebo co mi tím svým komentem chceš vlastně sdělit? Nic jiného než to, že ti jiný názor vadí, mě nenapadá. A tak je to se všemi, kdo tímto blogem opovrhují a přesto sem denně vlezou a čtou? To mi hlava nebere. Je to stejné jak když husa leze do kurníku... Lepší přirovnání mě nenapadá, pardon.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :)) ale jdi. Nemáš velkou fantazii. Jiný názor mi nevadí vůbec, naopak. Jen vás tu tak už pár týdnů pozoruju a nedá se nic dělat - to co předvádíte, je jen a jen békání ve stádečku, nic víc. Ovšem protože jiný názor nesnesete, je potřeba mě hned nařknout, že?
   Jo a proč sem chodí číst lidé, kteří si myslí něco jiného? Třeba je sranda to tu pozorovat ;). Já se docela dobře bavím.

   X - zcela nezávislá pozorovatelka

   Vymazat
  2. Anonyme - aha, takže když vy opovrhujete BC a stejně tam lezete, tak to je jako co teda? To jste taky jako husy nebo na vás to neplatí?
   P

   Vymazat
  3. Anonyme X, ja se takhle treba chodim bavit na klarcinblog (ktery uz davno o Klarce neni) a tam, kdyz si prectes komentare, tak uvidis teprve to spravne bekani ve stadecku... a pak do Zradelnicku... :) Je to taky sranda pozorovat...

   Smirak

   Vymazat
 17. Ja uz ty zaplavy nesmyslu ani nebudu komentovat, protoze je to stejne k nicemu.
  Musim ovsem rict, ze jsem se fakt pobavila, kdyz jsem cetla o smazanych komentarich. To je fakt vtipne!
  Jojo, ta opravdova svoboda slova je na bc, takova meredith by jiste souhlasila

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaké záplavy nesmyslů, co nechceš komentovat? Baví tě komentovat jen to, s čím souhlasíš? Ostatní jsou nesmysly?

   Meredith napsala svůj názor, ostatní napsali(y) svůj názor. Co je špatně? Že je těch ostatních víc? No to je vážně smůla. Ale je to halt stejné, jako tady ;).

   X

   Vymazat
  2. Nebudu psat porad dokola to same, kdyz vim, ze to stejne nejste schopny pojmout

   Vymazat
  3. Otázka je, jestli je problém v přijímači, nebo vysílači.

   X

   Vymazat
  4. Rekla bych, ze je kazdy na jine vlne.

   Vymazat
  5. No, jenže tady o pár řádků výš bylo zrovna vyzdvihováno, že jedině tady je opravdu svoboda slova. Proto jsem na to reagovala, že mi to v souvislosti zrovna s tímto smazaným článkem i komentáři přijde fakt zvláštní.
   P

   Vymazat
  6. Tak ja to zkusim polopate. Proc byl clanek smazan, je napsano v uvodu. Predpokladam, ze cist umis. Komentare jsem smazala, nebot kdyby zustaly, smazani clanku by nemelo efekt.
   To za jedno. Zadruhe, kdyz tady budu chtit neco smazat, udelam to, je to muj prostor. Zatim jsem to neudelala a udelat to hodlam jen u vulgarit. Ale ani to nic nemeni na tom, ze vysvetlovat tyto kroky stejne nemusim. Presto to cinim.

   Vymazat
  7. Meredith byla donucena svuj "nazor" smazat, aby se nahodou Diny jeste nejak nepritizilo... To je ta svoboda slova... navic byla posleze jeste nekolikrat rozebrana, v diskuzi, na blogu, oznacena za zavistivou a neprejici a kdovico jeste...

   Smirak

   Vymazat
  8. K tomu mozno pricist, ze si uz asi ani neskrtne!

   Vymazat
 18. Ivčo, s tou jinou vlnovou délkou budeš mít pravdu. Já si ovšem myslím, že když chceš něco hlásat světu, měla by ses snažit, aby ti tví posluchači rozuměli. A tím nemyslím vysílat to, co oni slyšet chtějí. Ale forma "napíšu-smažu, napíšu-smažu" zrovna o nějakém uceleném názoru nesvědčí. Spíš to na mě působí tak, že jsi ty zatracované BC praktiky nasála víc, než si sama uvědomuješ. Argumet "je to tady moje, můžu si tu dělat co chci" je hloupý.

  X

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl, uceleny nazor mam. Jinak bych to totiz nechala viset, bo by mi vlastne bylo jedno, ze to jednou nekdo najde!
   A bohuzel je to tady mkje, takze kdyz budu chtit, budu chtit. Druha vec je, ze to nedelam. Ponechavam prostor pro vyjadreni i tobe. Nebk snad ne? Odpovidam, ale kdyz porad dokola musjm mlit to, co bylo jiz stokrat receno, nebavi me to. Ty porad dokola poukazujes na smazane, jexnak by me zajimalo, jestli jsi to cetla pred upravou. Ale hlavne ja to fakt proste mam pravo udelat. Nemusela bych to vysvetlovat, presto se o to snazim.

   Vymazat
  2. Sorry za preklepy, tukam to na tabletu :)

   Vymazat
  3. Ivčo ty jsi vlastně strašně šlechetná, když mažeš jenom sama sebe (a svou družinu) ;).

   X

   Vymazat
  4. Jinak - četla jsem to před smazáním (úpravou to sice nazýváš, já tomu říkám smazání). Za ucelený názor bych považovala obecný článek na to téma, ne jen výkřik, který je potřeba smazat, aby jednou někomu neublížil.

   X

   Vymazat
  5. Uceleny nazor mozno cist v jinem clanku zde. Ale ano, je to jako vzdy, cteme a vidime jen to, co chceme.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  7. Dobře a proč jsi sem ten výkřik dala? Nešlo to komentovat u onoho jiného článku? Nebylo by to tolik bulvární a tak lákavé asi...

   Nevím Ivčo, mě se prostě nelíbí tvůj styl. Ostatní kritizuješ, ale používáš jejich metody. Když ti to někdo řekne, napadneš ho, viz tvoje odpovědi výš.
   Škoda, vypadalo to tak nadějně.

   X

   Vymazat
  8. Protoze, kdyz jsem to cetla, kdyz jsem cetla ten rozhovor, udelalo se mi z te predstavy dlo. Vypustila jsem paru, sice jsem o tom hodne premyslela, ale nakonec to napsala. Puvodne jsem to mazat nechtela,ale pak jsem to udelala na zaklade diskuse s nekym po vydani clanku. Nechala jsem mu nejaky cas a smazla. Duvody vyse a aby nedoslo k mylce, d tim duvodem rozhodne nebyla.
   A nikoho nenapadam, jen me zkratka nebavi furt dokola psat to, co tady bylo jiz mnohokrat psano. Stejne to nekteri nectou nebo nechteji a furt se ptaji dokola. Toz vetsinu se zde na blogu doctes.
   Nenutim nikoho to cist, ale taky me nikdo nemuze nutit. :)

   Vymazat
 19. Ivčo já ti v žádném případě neupírám právo si mazat, co uznáš za vhodné. Opakuji, že jsem se jenom pozastavila nad hláškou, že JENOM A POUZE TADY JE ÚPLNÁ SVOBODA SLOVA a že mi to zrovna pod tímhle článkem přišlo fakt vtipný. Toť vše.

  A k tý Meredith - podle mě to prostě udělala schválně - jako já bych pochopila, kdyby založila diskusi třeba o hubnoucích receptech a pak jí tam někdo chodil dávat svoje fotky a psát něco, o co by nestála - pak ano, pak by mi její komentář o tom, že jí to tam ruší dával smysl. Ale když napíše do diskuse, (které se mimochodem ani před tím nijak zvlášť neúčastnila) kterou založila D., že jí tam ruší přítomnost D., tak je podle mě úplně mimo nebo to byl od ní prostě naschvál. Těžko jako mohla čekat, že se D. stáhne ze svojí vlastní diskuse, že.
  P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas ohledně Meredith. Na mě působila dojmem, že zde načerpala odvahy a šla kritizovat. Pokud by si totiž za svým názorem stála, nechápu, jak by ji mohly donutit ho smazat.

   X

   Vymazat
  2. Rozdil asi mnohe vidi v tom, ze nedavam ban a obecne tady fakt nic nemazu. Toto byla vyjimka. A nebudu se opakovat, proc, kdyz to stejne nechces cist.
   K meredith a diskusi. Mi jaksi uniklo, ze je to d diskuse, jsem myslela, ze je to hubnouci, ale to bude o tech vlnach. Mozna by tedy stalo za to, rozsirit pravidla diskusi nebo zalozit sekci "zde nemozno jit proti ", pak by bylo uplne jasne, ze nemozno.
   A netroufala bych si tvrdit, ze to bylo schvalne,treba uz fakt mela strach, ze na ni diny vyleti i z plechovky protlaku. Protoze fakt sorry, ale ta sebeprezentace prospikovana absolutne sebestrednymi prispevky bez spetky soudnosti, kdy z toho na vsechny strany rve JA jenom JA, uz hranici s ublizovanim jinym.
   A zajimala by me v teto souvislosti jedna vec. D. ma pravo ve "sve " diskusi necist nesouhlasne prispevky a moje pravo nakladat si se svymi prispevky, jak chci ja, bylo kritizovano a probirano ze vsech stran. Tady neco smrdi.

   Vymazat
  3. X, uvedomujes si, jak jsi ted presne potvrdila pomery? Ze na to, aby meredith vyjadrila opacny nazor, musela nekde cerpat odvahu.
   Jako, to je fakt nutny? To je normalni, bat se rict, ze mi ta sebeprezentace leze krkem?
   PRSNE POTVRZENI POMERU NA BC. NA D. SE NESMI SAHNOUT.

   Vymazat
  4. Chjo, tak ještě jednou - já ti neberu právo si mazat co chceš, rozhodně to nikde neprobírám ze všech stran, pouze jsem si dovolila vyslovit svůj názor na příspěvek, který tvrdil, že JENOM A POUZE TADY JE TA NAPROSTÁ SVOBODA SLOVA. Tečka

   Pokud jde o Meredith - jako je to hubnoucí diskuse a založila ji D, to ti snad neuniklo, ne? A pokud M nesnáší D, tak opravdu nechápu, proč chodí do její diskuse, stačí tam nechodit a nemusí se bát protlaku, snad ne. A názor vyslovit může, v tom jí nikdo nebrání a jestli sis nevšimla, tak po tom slušném vyslovení názoru jí všichni taky slušně odpověděli (a že s ní nesouhlasily, to snad můžou, ne). To ostatní následovalo až po napsání něčeho, co slušným názorem už fakt nazvat nejde.
   Ale znovu opakuji - já opravdu nerozumím tomu, proč jí v diskusi, do které skoro nechodí vadí prezentace někoho, kdo tu diskusi založil. Pochopila bych to v případě, že by se to dělo v diskusi, kterou založila ona, nebo v diskusi, která je pro ní domovská, které se nějak dlouhodobě aktivně účastní. Ale takhle to fakt nechápu a proto si myslím, že to prostě vyprovokovala schválně.
   P

   Vymazat
  5. Aha, takze protoze diskusi zalozila d. je nutne, aby byla d - friendly. Tak to je. A vis, co? Ta diskuse je verejna, ze tam m. neprispivala, neznamena, ze ji necetla. Jak sama psala, chodi si tam pro recepty. Ja jsem ovsem nepochopila, podle ceho nema pravo rict, ze ji to vadi? Kdyz to napise, tak je to provokace.. . Chjoo, je to proti vsemu nasemu, a to si vzit nedame.????

   Vymazat
  6. Nemusí být D friendly, ale těžko někdo (kdo ani není aktivním účastníkem diskuse) může očekávat, že D ze své vlastní diskuse odejde, ne? Z té diskuse se prostě stala normální dlouhodobá diskuse s +/- stálou partou, kterých je na BC spousta. To je jako kdyby někdo jenom nakukoval třeba do diskuse IVF, aniž by se jí účastnil a najednou by tam napsal, že mu vadí, že tam probírají něco jiného než postup IVF, že si tam krafají o všem možným, dávají fotky atd. a že jeho to ruší, protože si tam chodí pro rady, jak otěhotnět. Taky by se to stálým účastnicím asi moc nezamlouvalo.
   Právo říct, že jí to vadí má, já nepsala, že nemá právo, já psala, že to nechápu. Zkus si to představit u jakékoliv jiné diskuse se zaběhlou partou, viz třeba to IVF.
   P

   Vymazat
  7. Milé/á P, musím reagovat, i když jen doposud sleduji, ale tvoje argumenty jsou nelogické a i když bych už stokrát k tomu měla co říct, tohle omílání dokola mi leze už docela na nervy. To že Diny (vážně nechápu proč ji tu všichni píšete jako D. - Ta jejíž jméno nesmíme vyslovit? ;-)) založila nějakou diskuzi (vždyť je adminkou a bývala nebo ještě je za to placená) přece neznamená, že zakladatel může všechno. Člověk, který tam hledá to, podle čeho se téma jmenuje bude dost otrávený, když se to bude zabordelovávat čimkoliv jiným, pak totiž taková diskuze ztrácí smysl i čtenáře. To že tam někdo nepřispívá a jen čte, ho podle tebe degraduje na to, že na nic nesmí upozornit? :-) To myslíš vážně? Podle počtu zopakování myslíš... V tom případě by se mělo asi na BC něco změnit a upozornit všechny na tato pravidla "váženosti" uživatele. A Dininy příspěvky: Jedno ulítnutí mimo téma je vpořadku, dvě...ale tolik? Vždyť je ke všemu admin! (odhlédnu od toho, že je ten styl Diny úděsný, jak o tom píše, to je fakt, jestli to nedělá cíleně, pak je jako slon v porcelánu). Kdo jiný by to měl ale vědět a respektovat. Nebo je to takový problém založit vedle diskuzi: Vyšla jsem v Ona Dnes - mám radost. Nebo pak je možnost diskuzi zavřít pro pár lidí, když ostatní účastníci nejsou vítáni. Ale ze společné propagace této "její" diskuze a vůbec BC je vidět, že tomu tak, logicky není. Prostě z toho co jsi napsala opravdu nevyplývá za každou cenu schválnost toho příspěvku. A myslím, že všechny strany jsou napnuté jako struny a dost přecitlivělé. A Dininy příspěvky  bohužel nijak nenavazovaly a neplynuly.  Předesílám, že neznám Meredith, nejsem a nebyla jsem přihlášená na BC, neznám se ani s autorkou tohoto blogu. Takže jsem téměř zcela nezaujaté inkognito ;-) 

   Vymazat
  8. Tak ja nevim, ale IVF bych s touto diskusi nesrovnavala. Otazka problemu otehotneni a hubnuti je pro mne nebe a dudy. Ano, stala se z toho dlouhodoba diskuse, ale taky se stalo, ze vsude je D., najdes ji fakt vsude a vsude na tebe jede jeji sebeprezentace. A je jiste pochopitelne, ze se najde nekdo, komu to vadi. A finalne z toho jeste bylo to, ze se to muselo tutlat, aby z toho D. nemela ujimani. D. vylezla s kuzi na trh, kazdymu cpe svoje soukromi, to plodi i negativni emoce. Nekomu to proste vadi. Mi to uz trochu prijde jak vlezla reklama na vlozky, je vsude a neda se ji zbavit.
   A je samo jeji vec, co vypisuje o sobe, ale ona uz je tak zabredla do svych 15 minut slavy, ze je ji uplne jedno, jake dusledky to muze vsechno jednou mit na jeji deti. Nebo bys fakt byla stastna jak blecha, kdybys v puberte cetla na verejnem mediu, kde se nechava tvoje matka holit.

   Vymazat
  9. Proč bys to nesrovnávala? Já znám bohužel hodně osobně oba problémy a ano, je to jiné, ale ty diskuse jsou prostě na podobném principu - ženský se daly dohromady kvůli nějakému problému, ale diskuse pak přerostla v něco jiného, dlouhodobého, takže se tam prostě kromě té původní problematiky řeší a sdílí i jiné věci. V tom je to prostě stejné a stejně tak by se oběma skupinám nelíbilo to, co jsem výše popsala. Takže nevidím důvod to v tomhle případě neporovnat.
   Pokud jde o D., nevím kde "všude" máš na mysli. Já jí čtu v diskusi a na jejím blogu, jinak fakt nevím, ale pokud by mi to vadilo, není nic jednoduššího, než nechodit k ní na blog a nechodit k ní do diskuse.
   Jako ano, já chápu, že jsou lidé, kterým vadí, mě zase vadí jiní lidé, ale tak je prostě nevyhledávám, nelezu do diskusí, kde vím, že se vyskytují a ignoruju je. Nevidím důvod, proč bych se jimi měla zabývat.

   NEzaujaté inkognito - ano, je vidět, že na BC nechodíš, protože zjevně vůbec netušíš, jak tam diskuse fungují, že admin může normálně zakládat diskuse jako běžný uživatel a placený za to fakt není, že v zajetých dlouhodobých diskusích se prostě krafe o všem možným atd. atd. Takže asi nemá smysl s tebou o tom debatovat.
   P

   Vymazat
  10. P., k tvemu poslednimu odstavci: Namlouvej si to dal... Nevim, jestli jsi jedna z vip, pak chapu, ze potrebujes obhajovat "svuj chliv", pokud jsi jen "bezna uzivatelka", tak chapu, ze porad jeste v te naivite setrvavas... Uzivej si ten pocit naivni duvery v BC a v jeho vedeni :)
   Jaja

   Vymazat
  11. Takze, neni to tak dlouho, co diny vlitla do diskuse andelicku a zacala se sebeprezentaci, jak je chape a jak jim rozumi. Jen pro proklad.
   Asi by vskutku bylo nejlepsi, kdyby se oznacily uzivatelky, kterym nemozno rici nic negativniho. Bylo by mozno oznacit, ci je ktera diskuse?
   A stejne nevim odpoved na otazku, kterou jsem polozila. A nevim jeste jednu vec, ona je to teda jako diny diskuse? Ona to teda neni diskuse nekolika uzivatelek, ktere spolu neco sdili? Mozna by fakt bylo dobre, aby to bylo nekde v pravidlech. Takze uz z tohoto duvodu bych to s jinymi diskusemi nesrovnavala, protoze jsi to sama hodila do jinych rovin

   Vymazat
  12. NE, VIP fakt nejsem. A mohla bys mi teda přiblížit v čem jako nemám pravdu? Že se v dlouhodobých diskusích krafe o všem možným? A nekrafe snad?
   P

   Vymazat
  13. Ivčo - já ti teď asi fakt nerozumím, nějak jsem se ztratila. Za prvé nevím, jakou otázku máš na mysli.
   Za druhé jsem nepsala nic o tom, že není možné napsat nic negativního, jen že v této konkrétní diskusi a od té konkrétní uživatelky to působilo přinejmenším divně.
   A za třetí - Diny tu diskusi založila, proto jsem psala, že je její, ale tu diskusní skupinu samozřejmě tvoří ty uživatelky, které se diskuse aktivně účastní. Což ale Meredith taky nebyla.
   A teď jsem fakt asi mimo, protože nechápu, čím jsem to hodila do jiných rovin, mě to přijde naprosto stejné, jako jiná dd diskuse, do které chodím už léta. Taky by se mi nelíbilo a přišlo by mi přinejmenším divné, kdyby se tam objevil najednou někdo, kdo tam párkrát napsal a začal psát, že mu vadí fotky jedné ze zakládajících osob nebo to, co tam píše, když stálým uživatelkám to tak vyhovuje. Takhle to prostě vnímám.

   Jinak k andělíčkům nechodím, sleduju diskuse, které mě zajímají, ostatní nečtu, takže o tom, kde všude je a není D fakt nemůžu debatovat.
   P

   Vymazat
  14. No, ptala jsem se, jak by ti bylo, kdybys v puberte cetla, kde se tvoje matka nechava holit. A od meredith to byla, dle me, prave kritika te masivni sebeprezentace. Kdyz proste nemas pocit, ze to diny uz trochu s tou sebestrednosti prehani, ok, tve pravo. Ponech ovsem jinym pravo, aby se jim to nelibilo. A ponech jim pravo to rict.
   I ty zde mas pravo prezentovat svuj nazor a nikdo z toho nedela komedii, ze to radsi nemam cist, abych neutrpela ujmu :).
   Vidim u diny proste jen to jeji ja bez ohledu na to, co na to jednou ty jeji deti. Boha, copak je normalni napsat zivemu diteti parte?

   Vymazat
  15. Tak nám to prosím vysvětlete - v čem je tedy kromě antipatie ke konkrétním lidem problém. Proč je třeba neustále osočovat i ostatní, kteří se provinili jen tím, že mají na tyto konkrétni lidi opačný názor než autorka blogu ( vždyť každý má právo na svůj názor, ne?). Co KONKRÉTNĚ si namlouváme?
   1. Admini na BC jsou placeni za zakládání diskuzí?
   2. V zajetých dlouhodobých diskuzích se nekrafe o čemkoliv?

   Nic jiného jsem v posledním odstavci od P nenašla.

   M.

   Vymazat
  16. Milé P., to že nejsem přihlášená na BC neznamená, že nevím jak to tam chodí a funguje. Važ svých soudů... Téměř zcela nezaujaté inkognito ;-)

   Vymazat
  17. Jo aha - ne, asi by se mi to nelíbilo a taky nic takovýho veřejně nepíšu. Jestli něco takovýho píše někdo jinej, tak je to jeho věc, jsou to jeho děti a nějak nemám potřebu to řešit.
   Jinak myslím, že v té diskusi se D neprezentuje o nic víc, než spousta ostatních. Jestli se prezentuje a jak moc jinde (mimo svého blogu), netuším. Jinde na ní nějak nenarážim.
   Znovu opakuju - já nikde nepsala, že MEredith nemá právo říct svůj názor, ale zaráží mě, kde ho říká. Jako pokud se D takhle prezentovala třeba v Andílkách, jak píšeš, tak tam by bylo dle mě namístě, pokud by jí holky usměrnily.
   Když ti vadí srovnání s diskusí IVF, tak si můžeš představit kteroukoliv jinou dlouhodobou, to je jedno. To máš jak když by mi vadila uživatelka X, zjistila bych, že chodí do dlouhodobé diskuse třeba o běhání, tak bych tam napochodovala, ačkoliv tam normálně nepřispívám a začala jí tam psát, že mě děsně ruší ty její fotky v diskusi, to, že tam píše o např. vaření, protože já tam chodím hledat termíny závodů. Jako to ti přijde normální? Mě právě moc ne. Mě by to přišlo normální v kterékoliv jiné diskusi, kam běžně pravidelně chodím psát, jsem její součástí a něco by mě tam fakt rušilo, ale takhle prostě ne.
   P

   P.S. živému dítěti bych parte nepsala, ale nějak nechápu, jak to souvisí

   Vymazat
  18. Ono to mas jedno s druhym. Te sebeprezentace a propagace uz je tolik, ze pak lidem vadi i to, nad cim by normalne mavli rukou. Dyk ty popisy chlapu, holeni atd. uz fakt hranici.
   A parte s tim souvisi tak, ze diny ho napsala zuzce, kdyz se zuzka stehovala z domova.

   Vymazat
 20. X - můžu se zeptat, proč tu plýtváš svým časem a snažíš se někoho přesvědčit o své pravdě. Vždyť je to tak dětinské...
  Jo a abych nezapomněla.....Pro mě bude D. taková, jakou jsem jí poznala. A že mi pár let trvalo, než jsem poznala její skutečnou tvář. Konkrétně na ni svůj názor zatím nehodlám měnit, i kdyby ses na hlavu stavěla a i kdyby ji papež prohlásil za svatou. Nemusím se bát to napsat tady na tomto blogu, není to totž ani pomluva ani urážka, je to prostě jen můj vztah k její osobě. Napsat to samé na BC by bylo stejné jako sebevražda nebo myslíš, že by byl můj postoj pochopen a respektován? Tolik ke svobodě slova :-)
  A just anonym

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč tu plýtvám svým časem - sama nevím. Jestli se snažím někoho přesvědčit o své pravdě - tak to asi vyznělo blbě, o to se nesnažím, snažila jsem se celou dobu pochopit, o co tu vlastně kráčí. A myslím že se mi to už podařilo. S čímžto souvisí poslední dotaz na Ivču - o co ti vlastně jde? O to něco změnit, nebo jen tak drbat? Protože jestli o to první, tak to děláš fakt blbě a je to k ničemu. Jestli o to druhé - jen si vylít zlost - to se ti vcelku daří. Akorát že ten, kdo nemá potřebu tvou zlost sdílet (ať už proto, že je na té druhé straně, nebo je chudák stále naivní), z těch výkřiků tady stejně nepochopí, o co ti (a tvé družině) vlastně jde. Takže jsem bohužel zase u toho, že to děláš blbě. Ale je to samozřejmě tvůj blog, takže si tu samozřejmě můžeš dělat co chceš. Jen se nediv, když tě ostatní nechápou.

   X

   Vymazat
  2. X., vis, co si myslim? Ivce jde predevsim o to, otevrit lidem oci. Proc si myslis, ze Missorka a Diny tenhle web na bc tak zatloukaji? Proc se, i po nekolika dotazech a zminkach holek z davu, nikde neobjevil ani jeden odkaz? Miss vi, ze po precteni tohohle blogu si dost lidi muze dat dohromady jedna a jedna, pochopit, ze je na tom neco pravdy a svuj pohled na bc tim rapidne zmenit. Coz se ji samozrejme nehodi do kramu. Ale zase je to jen dukaz toho, ze to Ivca dela dobre a ze ikdyz pise obcas drsne a nevybirave, ma pravdu...
   Jedna z BC

   Vymazat
  3. No tak upřímně - divit se, že na BC nejsou odkazy sem, může jenom ... trdlo :)). Nic ve zlém.

   A trvám na tom, že to Ivča nedělá dobře. Tenhle web totiž vypadá pouze jako drbárna a rejpárna. Kdo nemá s BC, potažmo D. nějaký problém, nikdy nemůže pochopit, vo co tady gou. A bude to tu považovat pouze za nenávistné pomlouvání někoho jiného.

   Abych byla konkrétní - za článek rozhodně nepovažuji pět vět, které člověku neznalému nic neřeknou a ještě se za dva dny smažou. I o také věci bylo možno napsat článek, který má hlavu a patu a není potřeba ho mazat, aby nedejbože "někomu neublížil".

   Ale třeba ani není záměr to psát pořádně, třeba vám tahle drbací a štvací forma bohatě stačí...

   X

   Vymazat
  4. Děkuji X za odborné rozebrání tohoto článku. Současně i děkuji za odbornou charakteristiku tohoto blogu.

   Psát budu, co chci, kde chci a jak chci. Jsou věci, které mě štvou, tak o nich píšu. Pro někoho je to politika, pro jinýho fotbal. Pro mě je to zaslepenost jedněch a pokrytectví druhých.

   Hezký večer.

   I.

   Vymazat
  5. Ok, Ivčo. Koukám že s kritikou si umíš poradit.

   PS: to nebylo odborné rozebrání, to byl názor čtenáře. Jak vidím, praktiky BC jsou ti blízké.
   Jinak prosím - dopřej to samé i ostatním, ano?

   X

   Vymazat
  6. Nerozumím, co mám dopřát i ostatním. Ono totiž jsem schopná s kýmkoli a jakkoli dlouho debatit, i když se neshodneme.
   Ovšem, pokud se argumentačně posouváme do roviny recenze toho, jak je to psáno ....... není o čem debatit. Toť jedna věc.
   Druhá věc je ta, že mnoho článků zde odkazuje, tudíž si i nezávislý čtenář může dohledat o čem píšu. To, že se nějaké X chytilo zrovna tohoto článku, smutné, ovšem výstižné. Vždycky se chytím toho, kde se můžu vyřádit. Když nemám argumenty proti, mlčím a dřepím v koutku? Asi ano.

   I.

   Vymazat
  7. Mít odlišný názor než je tvůj, možná i kritizovat chování jiného?

   A ano, přesně mlčíte a dřepíte v koutku, když se to hodí. Já na svůj konktétní dotaz odpověď nedostala:(

   Pokud si jako hlavní téma blogu zvolíte pomlouvání a komentování jednání někoho, tak je asi normální pokud se diskuze vede i o tom, že někdo jiný má na toto jednání jiný názor.

   Myslím, že se můžu označit za relativně nezávislého čtenáře a pořád mi z tvých článků nevychází nic jiného než tvoje uražená ješitnost. Což je vlastně i důvod proč přispívám, protože, kdybych se považovala za "zaujatého" čtenáře, tak nejlepší co můžu udělat je, že tě budu ignorovat, což asi většina těch "zaujatách" dělá, ne?

   M.

   Vymazat
  8. X ko, já tě pochopila, nejde o to, co se kritizuje, ale o formu, jakou kritika probíhá. Protože lze takové situace konkretizovat, ale i zobecnit. CO však tady přebývá jsou emoce. Takže články lehce sklouzávají k tomu, co popisuješ. Místo kritiky, zobecnění a nadhledu zbývá pak jen drbací a štvací forma. Trefné.

   Linka

   Vymazat
  9. Ale, však si měj jiný názor. Kdo Ti ho bere?
   Jinak myslím, že jsem odpověděla několikrát, proč to píšu. Jestli Ti opakované vysvětlování na několika místech zde a pod jinými články nestačí, nevím, jak jinak to napsat.

   Padlo to tu celé několikrát, kdo chtěl, přečetl si, zamyslel se a pochopil. Kdo nechtěl, nechtěl. K tomu nemůžu a nebudu nikoho nutit.

   A k té drbací a štvací formě jen jednu poznámku - zobecnění se jistě brzy dočkáte, nebojte.

   I.

   Vymazat
  10. Můj dotaz, na který jsem odpověď nedostala (viz můj příspěvek výše)

   Co KONKRÉTNĚ si namlouváme?
   1. Admini na BC jsou placeni za zakládání diskuzí?
   2. V zajetých dlouhodobých diskuzích se nekrafe o čemkoliv?

   To, že tady panuje antipatie k jedné (?) osobě, kvůli její "sebeprezentaci" jsem pochopila, ale opravdu nic víc.

   M.

   Vymazat
  11. Linko, pochopila´s to přesně. Vůbec Tě ráda čtu :).

   Jinak musím říct, Ivčo, že tón, jakým mluvíš s lidmi, kteří nepějí tvou píseň, je také zajímavý. Opravdu. Třeba věta, že "se nějaké X chytilo..." - nemá chybu. Ano, X se chytilo toho, co ho zaujalo. Většinou lidé reagují na to, co je zaujme. Dle tvé logiky by ale měli reagovat buď na vše, nebo na nic.
   Tento "článek" byl pro mě ovšem tak zajímavý, že jsem nereagovat už prostě nevydržela. Příště si naplácám ;).

   X

   Vymazat
  12. A jak se ma hovorit s X, kdyz tak nejak mele o voze, zatimco ja o koze.
   Vis, jaky je rozdil mezi nami? Ze ja mam odvahu to psat pod nickem, ktery vsichni znaji. Jednoduse proto jsi pro mne nejake X, sama ses do toho postaveni pasovala.
   M, (taky fajn nick) , ja jsem o tom, na co ses ptala, nepsala, otazky smerovane na mne vzdy zodpovim.

   Vymazat
  13. Koukám, jak se i sem propašovává poplácávání spolubojovnic. Ano ano, jaké to štěstí, že se někdo taky přidal do opozicice a i když mluví zcela o jiné věci, je z toho vidět jak "chápe". Co k tomu dodat... Snad jen, že X, M i Linka jsou prodtě hvězdy. Ano dámy, máte ve všem pravdu, tak si jí nechte a nazdar ;-) otrávená Del.

   Vymazat
  14. Hele Ivčo, nedá mi to. Pravidla svého blogu si zavádíš sama. Takže uprav pravidla a vymizí problémy s jednopísmenkáči.

   Spousta maturantů vyhořela na slohu, myslím si, že naprosto oprávněně. Chceš-li, aby blog vyzněl kriticky, použij pravidla pro kritiku:
   http://cs.wikipedia.org/wiki/Kritika

   Chceš-li, aby vyzněl jako hanopis (http://cs.wikipedia.org/wiki/Hanopis) pak tvá forma odpovídá.

   Stejně tak vliv tvých emocí zařazuje blog asi někam sem http://cs.wikipedia.org/wiki/Bulv%C3%A1rn%C3%AD_tisk
   tedy je zcela na Tobě, kam směřuješ a jakou formou.

   Chápu, kritika Tvého slohu sem nepatří, ovšem právě debatujeme nad znaky Tvého rukopisu a ve vší úctě k tvým myšlenkám, k Tvému slohu jsem kritická.

   Linka

   Vymazat
  15. Del. a proč bychom si ji měly nechat? Proč a proč a proč?

   Děvčata, vždyť vy se chováte přesně tak, jak u jiných kritizujete!

   nadšená X

   Vymazat
  16. Del., vsak je to vcelku usmevne, kterak armada bojovnic pod nicky opravdu duvtipnymi leze do jamy lvove, aby branila vceli kralovnu. Nech jim jejich rozhorceni a snahu obhajit za kazdou cenu. Vsak je vider, kde to argumentacne nakonec konci. Jen vlastne potvrzuji to, co pisu. Coz sice neni asi zamer :)
   hezky vecer

   Vymazat
  17. Del - v podstatě jsou mi tvé výlevy naprosto jedno. Jen jsem nevěděla, že pochopení splývá s poplácáváním, že tady se prostě bučí jedním směrem :D:D:D

   Linka

   Vymazat
  18. Ivko, myslím si, že se mýlíš, obhajoba nikoho tady nezazněla, já bych spíš ocenila vytříbení Tvého kritického pohledu a zdokonalení se... jenže ty máš vždy svou cestu, jak proklamuješ... je to Tvůj výběr, co si za daná slova dosadíš, jak si je Ty vyložíš. Já s Tebou a s nikým problém nemám. Nemám ani potřebu obhajovat kohokoli jiného než sebe. A pokud ti moje kritika nesedla, v pořádku i na její odmítnutí máš právo.

   Linka

   Vymazat
  19. Linko, vsak je ten tvuj ucitelsky ton drobet unavnej. Nejsem prvnacek, abys mne musela poucovat na tema kritika a hanopis. To, jak se lidi chovaji, kdyz nekam vlezou, vypovida spis o nich. Na to nemusim psat pravidla. Jestli nekdo nekam vleze a neumi se predstavit, je spis dukazem, ze v jeho pripade rodice neco odflakli. Ne v mem, jedna se totiz o pravidla slusneho chovani, o nic jineho.
   Takze jestli tady mame debatit o necem jinem, nez je jadro pudla, dovolila bych si nadhodit jako tema slusne vychovani, pri vsi ucte k tomu, ze se podepsat umis, i kdyz svoji vyrovnanost nam nemusis stale 'ukazovat ", i ty jsi jen clovek se svymi propady, jen mas pocit, ze by ti to mohlo srazit "autoritu ".
   Jo, a mas pravdu v tom, ze je to muj blog, redy budu psat, jaak chci ja, tedy esli napisu kritiku nebo hanopis, je jen a jen moje vec.

   Vymazat
  20. Ale, ale ošklivé anonymní nicky, vy nevíte, že zde je nesouhlas doporučeno ("a to ať si každý vysvětlí jak umí") vyjadřovat výhradně tím, že tento blog nebudete číst, když se Vám nelíbí?
   V.

   Vymazat
  21. Ještě k tomu jednopísmenku. Nemohu si pomoct, ale když vidím, jakým způsobem probíhá kritika na tomto blogu, tak prostě nemám odvahu se podepsat svou obvyklou přezdívkou. Protože zde opravdu vládnou emoce, ne věcná kritika.

   Zde je to ale postavené na sledování a zesměšňování konkrétních lidí.
   A já opravdu nemám zájem, aby si mě některá z místních vyhlédla a začala se do mě navážet. Mmch - kdo je Del? Kdo je Brouzdající? Kdo je Jaja? Kdo je A just anonym? Já neznám vás, vy neznáte mě. Nechápu, proč bych si tu nemohla vybrat za nick X. Myslím že nikoho neurážím, nejsem vulgární. Proč bych měla být povinna mít nick delší než jedno písmenko?

   X

   Vymazat
  22. Jasně Ivo, a urážíš přitom všecky kolem. Já nepotřebuju operovat Tvým zaměstnáním, nepotřebuju Ti podsouvat různá kliše a ano, jsem taky člověk a mnohde to přiznávám. MOžná v tomto osobním výpadu se skrývá touha lidí ponechat si skrytou identitu. Máš paměť jako slon a taky nezapomínáš a jsi schopná fakta vytáhnout a použít jako zbraň.

   Já jsem Tě holka nepoučovala, já jsem Tě kritizovala stejně, jako budu kritizovat jakéhokoli blízkého i vzdáleného člověka, u kterého mi to za to stojí. Tady už končím.

   PS: Kdybys věděla, jak píšu mnohde jinde, že moje vyrovnanost v písmenkách vůbec není momentální vyrovnaností :D:D:D Ale potěšilas :D:D:D

   Linka

   Vymazat
  23. Docela mě překvapuješ X. Stejný dedukce, stejný myšlenkový proud. Jestli já tě neznám... ne, neznám, domněnky se snažím nedělat si už dlouho :D:D:D

   Líbí se i věcnost a zacílenost. A laciné neubližování, bez osobních výpadů a přitom s osobním nádechem. DObrý.

   Vymazat
  24. Ne, nemas tu povinnost. Ale taky nemas tu odvahu.
   mmch, mnoho zdejsich lidi mam spojenych s nicky z bc a ctim jejich duvody, proc nechteji psat pod znamymi nicky. Ty duvody ctim, protoze je shledavam jako duvodne.
   Ty mas strach, ok, i to je duvod. A v tom je rozdil mezi nami, protoze zde uz hodne lidi napsalo anonymne, pak se o mne vyjadrili za bukem, ja to vim, znam ty jejich sproste vylevy na moji adresu a jen se tim utvrzuji vmem nazoru na jejich "charakter ". Jen pis jako X ale pak se nepodivuj nad dusledky. Ani ja se nad nimi nepodivuju. Cele to je jen o tom, jestli mas silu rict a obhajit si nazor, a to jako ty nekdo konkretni. Nebo tu silu nemas a pak se proste schovas

   Vymazat
  25. Ivčo, ty pořád dokola dokolečka meleš jedno a to samý. Kolovrátek proti tobě hadr, to je úplně neuvěřitelný. Jakmile někdo projeví trochu kritiky, se zlou se potáže. Jakmile tady někdo nehází špínu na D., ale snaží se mluvit i o něčem jiném (co ale úzce souvisí), automaticky to znamená, že brání včelí královnu. To je opravdu neuvěřitelné...

   X

   Vymazat
  26. Linko, to nebyla kritika, tady chybel uz jen zvednuty ukazovak. A ta pripominka tveho clovecenstvi byla minena jinak, nez jsi ji pochopila. Zkus to zamestnani na chvili opustit, kdyz se ti to povede, da se s tebou docela dobre debatit

   Vymazat
  27. X, vsak ty taky meles jedno a to samy, takze, jak se do lesa vola, ....
   jo, neni a nebylo to tady jen o d. Ach ta sugesce

   Vymazat
  28. Blbost Ivčo, nedá se se mnou debatit, protože vidím, že neuneseš kritiku, oprávněnou, podsouváš mi opět nějaké vlastnosti. KDybys proti mě otevřeně na tomto blogu nevystoupila, nikdy bych neměla potřebu se k tTobě a tvé formě (hlavně sugestivní a hanlivé) připojit. Znám Tě ovšem jako horkou hlavu a snažila jsem se Ti pouze ukázat svůj pohled. Sice jsme si nedorozumění vyjasnily, ovšem za urážku jsem nikdy omluvu neviděla a tady tím výlevem na adresu mé profese - bohužel musím konstatovat, že pro mě nejsi ten správný diskutér. Přijde mi to z Tvé strany jako ten nejubožejší argument.

   A loučím se tady s oblíbeným heslem, jdu něco dělat, právě se mi dopekl chleba a já jdu užitečně spát. Tvé emoce a urážky ponechávám opět jen tobě samotné.

   Linka

   Vymazat
  29. Ivčo, blbý je, že já žádné důsledky nenesu, to jen ty máš pocit, že mi něco nandaváš. Zklamu tě - neznáš mě, nikdy jsem ti nepsala ani soukromou zprávu, ani jinou zprávu. Za buk nechodím, nepatřím k žádné skupině na BC. Jen si tak na netu čtu a dělám si o lidech obrázek. Určitě ne vždy správný, to by asi ani nešlo. Někdy se ale splést nejde...

   Takže ti Ivčo popřeju snad jen hodně spokojených přikyvovaček a k tomu "jak se do lesa volá..." si prosím ještě připiš "kdo seje vítr..." a taky "kdo čím zachází...". Třeba ti to jednou dojde.

   X

   Vymazat
  30. Tak nevím, zda se dnes autorka bude "upřímně(příp. královsky) bavit", či zda jí vaše vzkazy budou "srdečně jedno", či zda budou označeny pouze za "dojemnou péči"... Každopádně s napětím očekávám poslední drtivé slovo :)
   V.

   Vymazat
  31. Když jsme u těch kolovrátků, o čem JINÉM to tedy tady JE? Prosíím :):)

   Asi se budu must spokojit s tím, že "The Truth is Out There" :)

   MILÉ M. (dříve M.)

   Vymazat
  32. Ja se vazne musim smat. Damy, jdete si podobnou sou predvadet taky na klarcinblog, tam teprve uvidite, jak se jedna s kritizujicimi, s nepoplacavajicimi :-) V lepsim pripade budete jedovate utreny, v horsim smazany a v nejhorsim zabanovany... :-) Tak se prosim projevuje nekdo, kdo kritiku prece bez problemu unese... vzdyt je to prece jeho blog, tak si tam muze delat co chce... :-)

   Ivco, ty se prece nemusis hajit. Ty vis, ja vim, spousta dalsich VI...Pokud nektere damy nevedi, ani vedet nebudou a rozhodne nebudou chtit. Diny to vcera u sebe na blogu napsala trefne :-) pritel pochopi, nepritel ani chapat nechce... :-) Myslim, ze mas za sebou takovou armadu (a to vim, ze zde pise jenom zlomek, co jsem tak zjistila na fb, ostatni jen ctou), ze neni potreba nekomu vysvetlovat, proc delas to, co delas. Mnoho lidi to pochopilo a pokud nekdo nechape, nech ho tak... Nemusis se obhajovat, ani nikomu nic vysvetlovat. Snaha utlouct te argumenty je zjevna, ale je to porad jenom zaseknuty kolovrat.
   Nech jim, co je jejich, nema cenu vest boj s vetrnymi mlyny :-)
   Pekny den, Jaja

   Vymazat
  33. Začíná mě to bavit :).

   1) Jájo jakou šou? Snažila jsem se Ivče vysvětlit, že i kritika se dá dělat s grácií a pokud má mít kritika smysl, musí nějak vypadat. Jinak je to jen házení špíny. Nepochopeno.

   2) Proč bych měla chodit na klárčin blog? Proč mě posíláš pryč? Protože tu s vámi nesouhlasím? Mmch nevšimla jsem si, že by klárčin blog byl založen na očerňování jiných lidí.

   3) Jedovatě utírány jsme až až. Kritizovaly jste, jak dopadla Meredith a jak tady dopadáme my? Némlich to samé, ovšem od vás to je košer, že?

   4) Ivčo, že se lidé bojí kritizovat D., to těžce neseš, ale že se tady u tebe lidé bojí podepsat, to ti nevadí?

   5) Tu armádu bych vážně chtěla vidět, hahaha.

   X

   Vymazat
  34. Tady se lide nepodepisuji ze dvou duvodu. Kvuli tem, co s Ivcou souhlasi, a kvuli tem, co s Ivcou nesouhlasi. Jednoduche.

   Neposilam te pryc, zase prekrucujes? :-) Ber to jako doporuceni, kde muzes cerpat informace o tom, jak se snasi a toleruje kritika.

   Prijdete si tu jedovate utirany? Fakt? Ukazes mi konkretne kde?

   Co se tyce armady, o ktere jsem psala, tak o ni nadale pochybuj. Pro obe strany to bude lepsi.

   Pekny den, Jaja.

   Vymazat
  35. Není to pravda, i ty, které s Ivčou souhlasí, vystupují zcela anonymně. Dohledávat ti to nebudu.

   Jedovatě utírány tu jsme, opět dohledej si sama, najde se to ve spoustě příspěvků. Buď to vidět a přiznat chceš, nebo ne.

   X

   Vymazat
  36. Dobre dopoledne, je asi opravdu zbytecne znovu psat, ze ty, ktere se zde nepodepisi, tak necini kvuli mne, ale kvuli nekomu jinemu.
   Nez jsem toto cetla, premyslela jsem o tom, kde jste vsechny me odpurkyne byly, kdyz jsem psala o ssoniks a o tom, co vsechno na sebe provalila verejne. Jen se dotknu diny, je tu plno. Divne, ze?
   cele je to o obsahu, ne o forme. Lidi pisou hur nebo lip. Jenomze tady se to cele vzdy zvrhne k te forme a o obsahu lidi mlci. Hmmmm proc asi? Az budu chtit napsat neco literarne hodnotneho, vezmu si k tomu odbornika. Pisu jak umim, o cem chci. Takze se nedivte jedovatostem, kdyz o tomhle jsem mluvit nechtela.
   Je to stejne, prijde nekdo a napise, jak poklesly literarni zanr mam. Zase jako proc? Ze by mu lezela na srdci sila toho, co pisu a jeho ucinnost. Neuveritelne.
   piste si sem zcela anonymne ci si tady vyplacejte celou abecedu, je to vase vec, pro mne ovsem budete jen dalsi pismenko v rade.
   Clanku tady a na bloguje vyslo hodne, jen tento strhnul takovou vlnu. Ze by nekoho rozcilovalo, ze ho nestihl precist?
   Jo, a linka psala, ze jsem horka hlava. Uz davno nejsem. Kdybych byla, napsala bych vcera clanek o slechetnosti, ze ktere se mi udelalo nevolno. I kdyz ho mozna jeste napizu, akkrat uz me opustila ta sprosta slova, ktera jsem mela na jazyku vcera.

   Vymazat
  37. Hmm, tak ono to ale opravdu nemá smysl. Občas mám delší vedení, než mi takové věci docvaknou. Nebo spíš nechci věřit, že je to tak zlé.
   Chceš číst Ivčo jen to, co ti vyhovuje, co se ti nehodí překroutíš a zahodíš. S tím se nedá nic dělat, každý svého štěstí strůjcem.
   Zkusím to definitivně naposledy: nejde o tvé literární umění, jde o to, že když chceš veřejně rozebírat docela konkrétní osoby, mělo by to mít nějakou úroveň. Nevím už jaká použít slova, aby to dolétlo k těm správným závitům...
   Je mi líto, že se ti udělalo včera nevolno a že cítíš sprostá slova. Nemůžu psát za jiné, ale já třeba sprostá slova vůči vám zde necítím. Nechápu proč bych měla.

   Tímto opravdu definitivně končím, reagovat už nebudu na nic. Moc ti přeju klid v duši a tvému blogu úspěch - zatím jsem si všimla tak pěti věrných (třeba se ale ta armáda konečně přidá a my ostatní hlupci konečně prozřeme... ;).

   pouhé písmenko X

   Vymazat
  38. Osobně už na chytré a poučné plky pančitlky Linky s profesionální deformací reagovat nebudu, ani na ohraný kolovrat X nebo M nebo nějaký další silácký nick. Pro mně jsou to prostě děvy s růžovými brýlemi a já je holt nenosím, takže si nenechám namluvit, že se tu do někoho navážím, že někoho špiním nebo
   pomlouvám. Dámy proberte..., kdeje napsaná nějaká pomluva, hanlivost nebo co to ještě vidíte. Jste prostě jen totálně zaslepené a milonkrát se ptáte na stejnou věc a i když je vám odpovězeno tak melete furt, protože odpověď se vám nelíbí. Tady nejsme ve škole, tady nemusí být za každou cenu jen jedna ( ta vaše) pravda. Ale to je nad vaše síly.... Pochopit. Proto he ta diskuze zabordelená nesmysly.
   Chování Diny se mi prostě nelíbí , kapišto??!!!! Del.

   Vymazat
  39. Dekuji ti za prani. O literarni urovni bylo napsano mnohe. A nejen v souvislosti s timto blogem. Zatimco na jedne strane je forma odpoustena, na druhe strane je predmetem dalekosahlych debat. Tak jde o formu nebo obsah?
   Asi prestavam chapat smysl cele teto debaty. Jen se vratim k prirovnani s bulvarem, mmch, jsem to tu pred casem rozebirala, jestli jsem bulvar, tak jsem bulvar o bulvaru. Ale o to jadro pudla nekterym nejde. Proc se nemluvi o tom, o cem pisu? Odpovi necht si kazdy sam.
   Nemusis prozrit, jen ti preju, abys nebyla za bukem vystavena takovym sprostotam, jako ja. A to byses sakra divila, kdo mi je napsal. A nejen mne. Takze ty empaticke kecy a slunickovani, ktere denne predvadeji na bc, je v mych ocich posouva do opravdove lidskke stoky. A ne, neni to pomsta, je to jen konstatovani a komentovani toho, jaka je vlastne pravda, i kdyz je videt jen v naznacich a vidi ji jen ten, kdo chce. A nejsem jedina stouto zkusdnosti.
   Necht se ti to nikdy neprihodi a ty se nemusis probudit.

   Vymazat
  40. Del, jak se liší kritika od urážky? Takhle:
   Kritika - BRAVO:
   Chování Diny se mi prostě nelíbí
   Urážka - fuj hnus kterého tě opravdu není hodno a bohužel ty máš se mnou problém, nikoli já s tebou:
   chytré a poučné plky pančitlky Linky s profesionální deformací


   Del - on ten názor s úrovní má opravdu jinou váhu než sprostota.

   Linka

   Vymazat
 21. Tak tohle me dostalo:
  "Pokud jde o Meredith - jako je to hubnoucí diskuse a založila ji D, to ti snad neuniklo, ne? A pokud M nesnáší D, tak opravdu nechápu, proč chodí do její diskuse, stačí tam nechodit a nemusí se bát protlaku, snad ne. A názor vyslovit může, v tom jí nikdo nebrání a jestli sis nevšimla, tak po tom slušném vyslovení názoru jí všichni taky slušně odpověděli (a že s ní nesouhlasily, to snad můžou, ne). "

  Zaprve, nechapu, kde a z ceho vyplynulo, ze M. nesnasi D... to je snad jak v materske skolce. Meredith pouze upozornila na to, ze ji Dinina sebeprezentace uz docela vadi, nikde nepadlo ani slovo, ze by ji nesnasela :-) fakt se musim temhle soudum smat.
  Vsichni ji slusne odpovedeli? Holky z diskuze mozna, protoze jim hned nedoslo, na jak tenky led vlezla. A po par slusnych odpovedi nasledovalo houstnuti az do prichodu Diny, ktera ji sundala stylem sobe vlastnim...
  Takze svoboda slova? TAM? To uz je hodne davno, co byvavala...
  Jaja

  OdpovědětVymazat
 22. Jájo - ano, nesnáší byl asi silný výraz, nicméně jsem si jistá, že nějaké osobní antipatie tam být musí, vzhledem k tomu, že MEredith za celou diskusi nevadily fotografie jiných uživatelek, a bylo jich tam spousta, ani to, že jiné uživatelky tam prezentovaly své problémy, které s hubnutím nesouvisí a už vůbec se netýkaly receptů atd., a jediné, co jí "ruší" byla Diny.
  P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tebe ty antipatie udivuji? Fakt uz je toho az az, co vsechno se da vystrcit na net. Hlavne, ze se kniha prodava a clanek cte. A vylozene si vtom libuje, i kdyz nas stale bude presvedcovat o opaku. Stejne jako p nas tady presvedcuje, ze bila je cerna :)

   Vymazat
  2. P., ja tu diskuzi sleduji. Denne tam nakouknu, prolitnu par stran, obcas se zactu... A muzu rict, ze NIKDO se tam se neprezentuje tolik, jako prave Diny. Zcela jsem pochopila, co Meredith vadilo a proc ji nevadily ostatni holky. Diny je tam moc, opravdu moc, nepomerne vic, nez ostatnich...
   Jaja

   Vymazat
  3. Tak nam tady bylo vysvetleno, ze je to jeji diskuse :)))
   bleeeeee

   Vymazat
  4. Tak Jájo já se té diskuse účastním dost a ten pocit s tebou nesdílím. Ale to je věc názoru. Nicméně podle mě je důležité, že to nevadí stálemu a aktivně se účastnícímu osazenstvu. Jestli styl diskuse vadí občasným nakukovatelům popř. šmírujícím je mi opravdu srdečně jedno.

   Ano Ivčo, je to diskuse D, protože jí založila a diskuse té party holek, které tam chodí psát a sdílet. Pokud se chce někdo přidat, je přivítán, pokud chce je někdo poradit, je po porazno. Já myslím, že ti je naprosto jasné, co se tu snažím vysvětlit, jen prostě nidky neuznáš, že by na tom mohlo něco být, tak to prostě různě překrucuješ a zesměšňuješ.
   P

   Vymazat
  5. Ale ne, nesnazkm se zesmesnovat. Jestli ten dojem mas, bohuzel se s tim budes muset srovnat.
   ja mam v teto veci pomerne jasno. To, ze se tady tocime v kruhu, ci to je nebo neni diskuse na veci nic nemeni. Cele to je bohuzel trochu o necem jinem. O sebestrednosti, sebeprezentaci a absolutni absenci domyslet dusledky.
   Utvrdily jste mne tu v tom, ze kritika diny je mozna po nacerpani odvahy. Pises o necem, potom pripustis, ze nevis, abyses zase vracela zpatky k tematu, ci je diskuse.
   Ok, takze ja se toho ted budu drzet. Pripustim, ze je to diny diskuse o ona ma pravo si ji "mooderovat ". Jeji pravo je postaveno jako svate. Proti tomu mame postavenu jistou diskusi ssoniks, kterou missorka smazla, aniz o to ssoniks zadala, a to z nejakych miss morslnich duvodu, nad kterymi hodne lidi valilo oci. Naproti tomu mame muj pozadavek smazat me komenty po ukonceni registrace.
   Takze, co je ci? Nebo je to jen a jen o vyvolenych?
   Promin, ale cele to smeruje jen k jednomu jedinemu. Jsou uzivatelky, ktere maji pravo si delat v podstate, co chteji, zaplevelovat kdeco kdecim. A potom jsou uzivatelky, jejichz prispevky obtezuji, jejichz pozadavky obtezuji. A ja uz slysela v posledni dobe tolik lidi, kteri na bc prestali chodit nebo chodi fakt sporadicky. A jejich duvody jsou stejne.

   Vymazat
  6. P., tak jsem uz asi pochopila, kdo z bc jsi :) No to je jedno.
   Nenapsala jsem, ze mi neco VADI, proc to porad prekrucujes? Napsala jsem, ze CHAPU, co vadi meredith... a ona tam chodi, pokud vim...
   Diny ma jista privilegia, ale jenom proto, ze ji umrel manzel a ma nemocne dite. Promin, po svete takovych zenskych beha tisice, osobne znam dve, vdovy s nemocnym ditetem a dalsimi zdravymi detmi. Nikdo z nich by, uz z ucty k mrtvemu muzi a nemocnemu diteti, nemedializoval svuj pripad a zivot, necpal se do novin, do rozhlasu, hanbou by se propadly.
   To jsem odbocila, kazdopadne chapu, co vadi Meredith, nenapsala jsem, ze to vadi mne, neucastnim se diskuze, tak je mi to jedno. At si Diny klidne vyfoti ohanbi a nalipne ho vam tam do diskuze, je mi to fuk. Ale at se pak nekdo nedivi, ze odpor k jeji osobe stoupa na vice frontach. Intimnosti, ktere vydava svetu na obdiv, jako je holeni nohou a frndy jejim pritelem, tresouci se spek pri vasnivem sexu atd., jen vypovidaji o ni same. Sama v rozhovoru uvedla, ze nejstarsi dceri to taky nekdy vadi, ze je Diny az moc intimni, holka ma v osmnacti vic rozumu, nez poblaznena, zabouchnuta mama...
   Pekny den. Jaja

   Vymazat
  7. Jájo, já teda nevím, co ti podsouvám, já nikde nepsala, že něco vadí tobě. Psala jsem o nakukovatelkách, mezi které počítám i Meredith, protože se nijak aktivně diskuse neúčastnila.
   A jako zajímalo by mě kdo si teda myslíš, že jsem, protože si myslím, že to fakt nemáš podle čeho vydedukovat.
   P.

   Vymazat
  8. Ivčo - zase mi podsouváš něco, co jsem nepsala :-(. Navíc nevím, proč mě tlačíš do diskuse o něčem, o čem jsem diskutovat nechtěla, protože k tomu prostě nemám co říct (jednak k tomu nemám dostatek informací ve srovnání s tebou, druhak si nemyslím, že bych zrovna já měla právo hodnotit, jak se kdo prezentuje na netu a za třetí je mi to opravdu tak nějak fuk, to je každýho věc).
   To, na co jsem chtěla reagovat, se týkalo Meredith, protože jsem toho byla účastna a chtěla jsem napsat, jak to prostě vnímám já a že bych to stejně vnímala, pokud by k něčemu takovému došlo i v jiným dlouhodobých diskusích, s jinými uživatelkami, kterých se aktivně účastním. Ale zjevně to nebylo pochopeno, nebo to nechtělo být pochopeno. No nic no.
   P

   Vymazat
  9. No, v tom se shodneme : no nic no. Ja k tomu nemam vic, co bych dodala

   Vymazat
 23. Teda obdivuju s jakou trpělivostí se tu stále snažíte P. vysvětlit něco, co evidentně není v jejích silách pochopit. Jako může mi někdo vysvtlit, o co jí vlastně jde a čeho chce dosáhnout? Děkuji
  Nechápavá Del.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale tak ja jsem trpeliva osoba :).
   netusim, o co ji jde. Obhajit sve a svoji pravdu. Byt uz trochu jako kolovratek a furt dokola.

   Vymazat
 24. Naprosto mimoní příspěvek:Vidím v Pekle další námět na článek.Sardinky dneska neotvírám:-)
  Brouzdající.

  OdpovědětVymazat
 25. Jo Linko.... Chápu, že musíš komentovat sloh, kterým Ivča píše, na blogu Diny by sis to netroufla, hehe.... Nebo, že vy Diny psala dokonale? Určitě na jejím blogu nenajdeš žádnou "špínu".... Čteš ho vůbec? fakt se bavím tvou úzkoprsostí:-) . Del.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Del, blog Diny mě opravdu nezajímá. Diny mě nezajímá. Dělám jen co chci, co je má svobodná vůle.
   Linka

   Vymazat
 26. Ivčo, možná bys mohla napsat článek o kritice krtitky, aby bylo jasné, že ty ji sneseš, protože je zdravá pro sebereflexi. Mohly bysme si ušetřit prázdnou konverzaci, protože z pohledu kritiky kritiky, jsou agumenty Linky, X, P, M a spol. prostě jen subjektivní, fakty nepodložené výkřiky. Rozhodně nemají formu kritiky kritiky, což je krapet zoufalé a nikam to nevede, protože se na to nedá k věci reagovat. ......Se ze mě stane jinak kníže Ignor a to bych nerada. Del.

  OdpovědětVymazat
 27. Fakty nepodložené výkřiky? To je jako co prosím? Za mě - přečetla jsem si zdejší články, přišlo mi, že se tu pomlouvají popř. na hraně pomluvy komentují KONKRÉTNÍ lidé, ale nechápala jsem PROČ a jestli má tento blog i jiný smysl.

  Několikrát mi bylo napsáno, že nechci chápat o čem tento blog je. Jenže vzhledem k tomu, že opravdu nejsem sklaním příznivcem ani jedné ze zúčastněnýcch stran, tak mi bohužel chybí informace, nic víc nic míň.

  Ano, kritizovala jsem formu, ale to je snad moje právo vyjádřit svůj názor.Pokud se někdo rozhodne psát veřejně musí počítat s tím, že se mu dostane komentářů nejen k obsahu, ale i k formě (obzvlášť jestli minimálně na hraně pomluvy).

  Kdybych se dozvěděla o čem tento blog je ve skutečnosti (když jeho smyslem není pomluva, jak píše autorka), tak bych se možná vyjádřit i k obsahu (a třeba bych pak s sutorkou i v něčem souhlasila, kdo ví?). Diskuzí jejíž obsahem je POUZE veřejná pomluva se účastit fakt nechci.

  MILE M

  OdpovědětVymazat
 28. Mile M., POMLUVA je nepravdiva informace, vymyslena za ucelem nekoho poskodit. To, co tu Ivca predklada, jsou PODLOZENE informace s odkazy na zdroj, tudiz s pomluvou to nema nic spolecneho.
  Jaja

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jajo, jsem ráda, že píšeš, třeba se mi od tebe dostane odpovědi
   P napsala
   NEzaujaté inkognito - ano, je vidět, že na BC nechodíš, protože zjevně vůbec netušíš, jak tam diskuse fungují, že admin může normálně zakládat diskuse jako běžný uživatel a placený za to fakt není, že v zajetých dlouhodobých diskusích se prostě krafe o všem možným atd. atd. Takže asi nemá smysl s tebou o tom debatovat.
   Jája napsala (poslední odstavec je citován shora)
   P., k tvemu poslednimu odstavci: Namlouvej si to dal... Nevim, jestli jsi jedna z vip, pak chapu, ze potrebujes obhajovat "svuj chliv", pokud jsi jen "bezna uzivatelka", tak chapu, ze porad jeste v te naivite setrvavas... Uzivej si ten pocit naivni duvery v BC a v jeho vedeni :)
   Já se zeptala:
   Co KONKRÉTNĚ si namlouváme?
   1. Admini na BC jsou placeni za zakládání diskuzí?
   2. V zajetých dlouhodobých diskuzích se nekrafe o čemkoliv?

   Je to opravdu jen o kritice jedné osoby?

   MILE M

   Vymazat
  2. Mile M., rada ti odpovim.
   Ma reakce nebyla na to, ze jsou admini placeni za zakladani diskuzi. Byla to reakce na to, jak si predstavujes fungovani diskuzi. Admini malokdy zakladaji diskuze, ktere jsou na stejne urovni prestize, jako ostatni. Pokud vim, v adminskych diskuzich malokdy najdes nazor, ktery by se jen lehce odchyloval nazoru zakladajiciho admina. Adminske diskuze maji autoritativni auru, uz jak tam vlezes, citis z nich neco jako posvatnou nedotknutelnost a beda nekomu jim tu jejich auru narusit. Rozhodne jsou ty adminske diskuze od obycejnych velmi odlisne.
   V zajetych dlouhodobych diskuzich se krafe o vsem moznem, na to jsem ale nereagovala a nechapu, proc se na to ptas.

   Pekny den, Jaja.

   Vymazat
  3. Jajo, píšeš, že reaguješ na poslední odstavec, tam ale nic o povaze diskuzí založených adminem není.

   P (nikoliv já) v posledním odstavci psala, že admini přece můžou zakládat diskuze jako každý jiný a že za to nejsou placené a pak také o tom, že v dlouhodobých diskuzích se krafe o všem možném (jiné možnosti mi z tohoto odstavce nevycházejí, proto jsem tam psala obě otázky).

   Ty tu teď popisuješ úplně něco jiného. Kdo psal pravdu a kdo vykřikoval o něčem, co se v posledním odstavci P. neřešilo?

   MILE M

   Vymazat
  4. Mile M., psala jsem o tom, ze admini jsou placeni za svou praci, ne treba za zakladani diskuzi, ale za svou praci ano. A take to, ze adminske diskuze jsou v mnohem jine, nez ty obyc, a rozhodne si s temi ostatnimi "nejsou rovny".
   Nevim, co vice tu resis.
   Pekny den, Jaja.

   Vymazat
  5. Jajo, zkus si prosím pořádně přečíst můj dotaz - neřeším, co jsi psala teď, ale co jsi psala jako reakci na příspěvěk P. Tedy, to, že jsi psala, že si to P. má namlouvat dále.

   A ona nepsala nic o tom, že admini jsou placeni za svou práci ( to je snad mmch. normální, ne?) a už vůbec nehodnotila obsah diskuzí.

   A píšu to proto, že neustále opakuješ, že píšete pravdu - ale jak je vidět, tak třeba v tomto případě to tak není. A ještě ses do toho pěkně zamotala:):) O placení adminů za svou práci tu snad nepadlo ani slovo, ne?

   MILE M

   Vymazat
 29. Milé M. Jaja odpověděla za mě a já už o takových evidentních fabulacích fakt nechci dál dislutovat. Prostě jsme zkritizovaly Diny a protože se na to nedá nic říct, tak je to pro tebe pomluva. No jako, co chceš slyšet... Že, to, co o sobě píše Diny není pravda a tudíž ji neprávem pomluváme? Nebo jen prostě chceš, aby Diny nebyla kritizována? Nebo co? Fakt mi hlava nebere o co go? Natvrdlá Del.

  OdpovědětVymazat